Mobil Uygulama İndir

Psiphon Pro APK

Uygulama Ayarları Limitsiz Mod v280 2020

Psiphon Pro APK ağı için ödeme yapılmasına ve internet özgürlüğünü dünya çapında desteklemeye yardım etmektedir. Reklamları kaldırmak ve bu uygulamayı sınırsız kullanımdan yararlanmak için Google play üzerinden abonelik ücreti ödemek mümkündür.

Psiphon Pro Android Uygulaması Hakkında

Uygulamayı kullanabilmek için mutlaka psiphon ağı indir ayarları hakkında bilgi toplamak gerekmektedir. Dünyada 200 ülkeden milyonlarca kişi normal hizmet sağlayıcıları ile erişilemez ve de engellenmiş olan internet alternatiflerinden yararlanabilmek için sansür aşma aracını kullanmaktadır. Günümüzün favori medya organına erişim sağlayamıyor sanız ya da açık kablosuz hizmetlerine ek bir koruma katmanı eklemek istiyorsanız sizler de bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her zaman etkin ve güvenilir sansür aşma için otomatik protokol seçimi sunmaktadır.

Psiphon Pro APK MOD Sınırsız İndir

indirme liki


Psiphon Pro APK

Psiphon Pro APK Nasıl Kurulur?

Dünyanın birçok yerinden binlerce kullanıcının internetim bazı bölümlerinin aşırı sansürü sebebiyle ifade özgürlüğünden sorun yaşadıkları ve sansürden kurtulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış açık kodlu bir gezinme aracı olmaktadır. Uygulama alternatifleri sebebiyle psiphon pro APK  2020 limitsiz nasıl kurulur gibi çelişkileri de maruz kalmamak için öncesinde detaylı analizler gerçekleştirilmelidir. Uygulama başlatıldığında internette yakalanma riskine girmeyi engelleyen bir proxy aracılığı ile dünyadaki herhangi bir web sayfasına erişim sağlamak mümkündür. Başka bir değişle özgür ve anonim olarak internette gezinmek mümkün hale gelmektedir. Güvenli proxy ağına bağlanıldığı takdirde uygulama sık kullanılanlara eklenebilmektedir. Giriş sayfaları ayarlanarak diğer tarayıcılar ile yapılacak herhangi bir şeyi yapmaya izin vermektedir.

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

2 Yorum

  1. Programları, indirme yapmanın imkansız olduğu bir siteye yükleyebilir misiniz? Çünkü katfile’da çok zor da olsa baya bir uğraşarak indirebiliyoruz. Böyle olmaz ki! Sonuçta bu sitenin amacı indirme yapmayı imkansız hale getirmek değil mi?

    1. merhaba mert,
      Katfileden sonra gdrive ile çalışmaya başlayacağız en kısa süre içinde katfile’ den indirme yapma ile ilgili bir makaleyi de en kısa sürede yayınlayacağız. Geri dönüşün için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.

Kapalı