Oyun HileleriOyun İndirYarış

Ramp Car Jumping APK

Sınırsız Para Hileli Mod İndir 2022 Sürüm v2.0.5

Ramp Car Jumping Boombit Games tarafından geliştirilen eğlenceli bir o kadar da keyifli bir macera oyunudur. Ramp Car Jumping apk 2.0.5 sürümüyle sınırsız para hileli olarak size sunulmaktadır. Ücretsiz olan bu oyunun oynayış şekli oldukça basittir. Arabanızı rampalar üzerinden hızlıca geçirip en uzağa hareket ettirmeniz gerekmektedir. Ekrana dokunup, basılı tutarak son hızda sürmeye çalışacaksınız. Köprü üzerinden giderken roket ile en uzağa doğru hareket edebileceksiniz ancak engellere takılmadan ilerlemeniz gerekmekte, herhangi bir sağa sola yalpalanma sizin hareketinizi engelleyip hedefe ulaşmanıza neden olabilir.

Ramp Car Jumping en yakın hedef 4000 m’dir. İlerledikçe yeni bölümlerde daha yüksek arabalarla almanız hedefe ulaşmanızı kolaylaştıracak. Arabanızın özelliklerini sınırsız para sayesinde yükseltme yapabilecek böylece daha yüksek roket gücü sağlayacaksınız ayrıca aracınızdaki meydana gelen arızaları giderebileceksiniz.

Oyunun son seviyesi 200. Seviyedir. Zorlu alanlarda başarısız olmamanız için en yüksek araçlarla, tüm yükseltmeleri yaparak oynamanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca her bir bölümde kazanacağınız bonuslar da daha yüksek skora ulaşmanızı sağlayacaktır.

Oyundaki birçok araba çeşidinden dilediğinizi seçip, Ramp Car Jumping oyunun keyfini çıkarabileceksiniz.

Geliştirilmiş birçok araba çeşidinin olduğu Ramp Car Jumping ile aksiyon ve heyecanı bir arada yaşayacak, kolaylıkla bölümleri geçmenizi sağlayacak sınırsız para özelliğiyle de tüm arabaları satın alabileceksiniz.

Keyifli Oyunlar Dileriz : )

Ramp Car Jumping Oyundan Görüntüler

Ramp Car Racing Mod Apk    Ramp Car Racing İndir    Ramp Car Racing Mod

Ramp Car Jumping MOD Apk Özellikleri

Boyut: 72 Mb

Mod Özelliği: Sınırsız Para Hileli

Gerekli Android Sürümü: Android 5.0

Ramp Car Jumping sınırsız para hilesi sayesinde tüm araçları alabilir, en hızlı giden arabayı seçip en yüksek skoru elde edebilirsiniz.

Ramp Car Jumping Oyunun Kurulumu Nasıl Yapılır?

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik–  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Ramp Car Jumping APK Mod Sınırsız Para Hileli İndir

indirme liki

Ramp Car Jumping APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.