Oyun İndir

Real Car Parking 2 Driving School 2020 Apk

V6.1.0

Android araba oyunlarını seven herkes, mutlaka real car parking 2 driving school 2020 apk oynamalı. Zira adından da anlaşıldığı üzere bu oyun, oldukça gerçekçi bir araba park etme oyunu. Bunun yanı sıra araba sürme ve simülasyon oyunu olan Rel Car Parking 2 Driving School, son güncelleme ile beraber kontrolü tamamen oyuncuya vermiş durumda.

Real Car Parking 2 Driving APK

Genetic isimli oyun stüdyosunun bir oyunu olan bu oyun; Android markette en çok indirilen oyunlar arasında yer alıyor. Oyuncunun asıl amacı, arabanın kontrolünü sağlamak ve bulunduğu bölüm içerisinde sürüş yaparak verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmektir.

Zorlu oyun modları ile heyecan dolu dakikalar yaşayabilir ve istediğiniz aracı alabilmek adına uğraş verebilirsiniz. Araba sürme, park etme ve araba simülasyon oyunlarını seven herkes, mutlaka bu oyunu oynamalı.

Real Car Parking 2 Driving School 2020 APK İndir

Real Car Parking 2, bugüne kadar yayınlanan en yüksek grafikli ve özellikli araba park oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Şayet en iyi ben park ederim ya da araba sürmek konusunda ustayım diyorsanız; mutlaka aşağıda yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz.

Oyunu indirebilmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.


Real Car Parking 2 Apk İndir

Real Car Parking 2 Özellikleri

Gerçekçi Grafik Kalitesi

Real Car Parking 2 oynarken, gerçekçi ve yüksek kalitedeki grafikler ile bugüne kadar gördüğünüz ve bildiğiniz tüm oyunları unutacaksınız.

Dikiz Aynası

Arabanın dikiz aynası ile arabayı sürerken aynı zamanda arkanı ve etrafını görebilirsin.

Park Etme Sensörü

Park ederken sensörün sizi yönlendirmesine ne dersiniz? Gerçekçi ve müthiş bir oyun deneyimi sizi bekliyor!

Gerçekçi Araba Sesleri ve Arabalar

Oldukça gerçekçi görünen ve gerçek araba seslerine sahip olan oyunda, gerçekten araba kullanıyor gibi hissedebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, oyunu indirmek!

Oyundan Görseller

Editörün Önerisi

Android ve iOS telefonlarıza indirdiğiniz uygulamaları özenle seçiyorsanız; mutlaka Instagram video indirme APK başlıklı içeriğimize de göz atmalısınız.

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.

Kapalı