Mobil Uygulama İndir

Reface Pro Apk İndir 2023

Reface Pro Apk, eğlenceli fotoğraf düzenleme ve deepfake aracı olup basit bir özçekimden farklı kompozisyonlar oluşturmaya yarayan bir uygulamadır. Reface aplikasyonu ile bir fotoğraftaki yüz profilini başka bir yüzle değiştirmekten çok daha fazla özellikler yapılabilmektedir. Reface uygulamasını diğer fotoğraf düzenleme aplikasyonlarından farklı kılan özelliği, yüzünüzü bir hareketli görüntüye yani GIF’e koyabilirsiniz.

Reface App Apk, premium özelliklere sahip olan bir uygulama olup tam sürüm olarak kullanıma sunulmaktadır. Akıllı mobil telefonlara indirilen bu uygulama ile deepfake video hazırlamak Reface’in (Doublicat) güçlü yönlerini yansıtmakta ve ne kadar ergonomik bir tasarıma sahip olduğunu göstermektedir. Reface App Apk ile eğlenceli ve keyifli GIF’ler yapabilmek için bir selfie çekmeniz yeterlidir. Uygulamanın GIF galerisinde yer alan dosyadan kolaylıkla GIF ve çeşitli görseller hazırlamak mümkündür.

Reface Pro Apk İndir 2023

indirme liki

Reface Pro Apk, fotoğraf düzenleme ve hareketli görsel oluşturma işlevi ile kullanıma sunulan bir uygulama olarak oldukça popülerdir. Faceswap teknolojisi ile fotomontaj yaparak sosyal medyada kaliteli ve eğlenceli görsel içerikler paylaşabilirsiniz. İndirmesi ve kurulumu oldukça kolay ve basit bir arayüze sahiptir. Ücretsiz olarak sunulan Reface App, profesyonel hesap olarak kullanılması için modlu apk şeklinde paylaşılmaktadır.

Reface Premium Apk indir modlu apk olarak kullanılır ve bu sayede full mod pro özelliklerine sahiptir. Android oyun ve uygulama kategorisinde yer alan Reface App’i apk uzantılı dosyaları kullanmak için uygulamayı indirmek yeterlidir. Ardından apk dosyasını, dosya yöneticisinden açabilirsiniz. Bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğine de basarak kurulumu etkinleştirebilirsiniz.

Reface App Nedir?

Reface App Apk uygulaması, pro mod özelliği ile birçok yeni işlevlerin de kullanılmasını sağlamaktadır. Bir fotoğraf ve GIF oluşturma uygulaması olarak sıkça deepface denilen yüz / cinsiyet değiştirme özellikleri kullanılmaktadır. Reface App Apk v2.2.1 değişen ve gelişen yeni özellikleri ile kullanıma sunulmaktadır.

  • Herhangi bir GIF dosyasını kullanma işlevinin kilidi açılmıştır.
  • GIF işlendikten sonra logo ve filigran kaldırılmıştır. (Bu özellik fotoğraf için geçerlidir.)
  • Orijinalden ayrı olarak kurulmaktadır.
  • GIF’lerinizi yükleyen ve filigranı devre dışı bırakan modun yeni sürümüdür.
  • GIF’lerde ve diğer düzenlenen öğelerdeki hatalar ve kilitlenmeler düzeltilmiştir.
  • En iyi oyun iyileştirmeleri prensibi ile oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Orijinal Reface App sürümünde ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellik bulunmaktadır. Bütün özelliklere erişmek için Reface Apk Mod sayesinde uygulama pro mod olacaktır. Aynı zamanda hileli olarak kullanmayı tercih eden kullanıcılar da bütün özelliklere orijinal sürümü gibi ulaşabilecektir. Reface pro hileli apk ile tüm özellikler, kullanıcılar tarafından kullanılabilecektir. Pro kilitsiz olarak kullanılabilen özellikler sayesinde kullanıcılar uygulama ile keyifli deneyimler kazanabilecektir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.