Mobil Uygulama İndir

RFS Real Flight Simulator Apk 2023

RFS Real Flight Simulator Apk, gerçek uçuş simülasyonu olarak tasarlanan bir oyundur. En iyi uçuş deneyimi için geliştirilen bir oyun olan RFS Real Flight Simulatör Apk, ultra gelişmiş uçuş sistemiyle yüksek çözünürlüğe sahip olan sahneleri ve havaalanlarını keşfetmek mümkündür. Oyunun tüm ayrıntılarıyla birlikte bir uçuş deneyimi sunmak için simülasyon ağırlıklı olan bir kontrol ve uçuş mekanizması geliştirilmiştir. Oyun sahneleri içerisinde göstergeler, hava koşulları, arıza bildirimleri ve çok daha fazlası kokpitte oyunculara bildirilmektedir. RFS Apk, küçük uçaklardan büyük yolcu uçaklarına kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunulmaktadır. Oyunu kilitsiz mod apk indir seçeneğini kullanarak tüm uçak ve havaalanlarını kullanabilirsiniz.

RFS Real Flight Simulator Apk, uçak simülasyon oyunlarını seven kullanıcılar için mutlaka deneyimlenmesi gereken oyunlar arasında yer almaktadır. RORTOS firması ile sunulan RFS Real uçuş simülasyonu, Android platformuna başarılı bir şekilde giriş yapan bir oyundur. RFS Real Flight Simulator oyunu ile amaçlanan ise oyuncular tarafından kontrolünün sağlandığı uçak ve havaalanından kalkış yapılıp farklı bir havaalanına iniş yapmaktır. RFS Real Flight Simulator oyunu içerisinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı mod apk yani gerçek parayla satılan tüm uçakların kilidi açık şekilde sunulmaktadır. Bu sayede rfs pro apk ile oyun daha keyifli hale gelmektedir.

RFS Real Flight Simulator Apk İndir 2023

indirme liki

Real Flight Simulator Pro Apk İndir, Kolay bir şekilde kurulumu yapılmaktadır. APK veya OBB dosyalarını indirerek oyun ücretsiz bir şekilde kurulabilir. Gerçek uçuş simülasyonu oyunlarından en başarılısı ve en popüleri olan RFS Real Flight Simulator Apk ile muhteşem bir uçuş deneyimi yaşamak için kolay bir şekilde indirip kurulum yapabilirsiniz. Bir dizi talimat ve yönergeler ile gerçek uçuş simülasyon deneyimini dilediğiniz ortamda yaşayabilirsiniz. Seviyeleri ilerleyerek mükemmel bir uçuş deneyimini, en iyi uçak simülasyon oyunu olan RFS Real Flight ile gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz. Daha fazla gelişmiş özelliğe sahip olmak için düşük miktarlar ile profesyonel üyelik alabilir ve bu eşsiz deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunu indirmek ve kurulumunu yapmak için;

  • RFS Real Flight Simulator v0.6.1 SD DATA dosyasını indirip RAR biçiminden çıkarın. “it.rortos.realflightsimulator” ve Android/obb klasörüne atın. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)
  • RFS Real Flight Simulator v0.6.1 mod apk dosyasını indirip kurulumunu yapın ve ardından oyuna giriş yapabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde oyun kurulumu tamamen yapılmalıdır. SD DATA dosyasını konu içerisinden indirmek gereklidir. Aksi takdirde oyun açılmayabilir, hatalar olabilir.
  • RFS Real Flight Simulator Apk hile, 0.6.1 sürümünde uçak hilesi olarak bilinmektedir. Real Flight Simulator 0.6.1 sürümü uçak hilesi ile oyun içerisindeki tüm uçakların kilidi açık haldedir.

Uyarı: Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” şeklinde bir hata karşınıza çıkabilir. Kullanıcılar cihazlarında bulunan dosya yöneticisini kullanarak İndirilenler veya Download klasörüne girip açabilir, böylelikle sorunsuz bir şekilde kurulum gerçekleşecektir.

Real Flight Simulator Pro Apk Nedir?

Real Flight Simulator Pro Apk, dilediğiniz uçağı simüle ederek mükemmel uçuş simülasyon keyfinin yaşandığı bir oyundur. Dünyanın farklı yerlerinden gerçek havaalanları, lisanslı uçaklar, zorlu görevler ve daha fazlası siz oyun severleri beklemektedir. Real Flight Simulator Pro Apk yeni sürümüyle uçaklar için geliştirmeler ve hata düzenlemeleri başarılı şekilde yapılmıştır. Real Flight Simulator Pro Apk grafikleri, 3D teknolojisinde olup ses kalitesi de en iyi seviyededir. Oyundaki kontroller oyuncular tarafından çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bütçe dostu bir uygulama olan Real Flight Simulator Pro Apk, cüzi miktarlarda Premium özellikler sunmaktadır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.