SimülasyonOyun HileleriOyun İndir

Robot Shark Apk İndir – Para Hileli

Robot Shark Para Hilesi / Elmas Hilesi

Robot shark apk ile okyanusta eğlenmeye var mısın?  Denizde görevler, plaj, yüzme ve denizaltılarla dolu keyifli bir macera seni bekliyor. Robot olarak etrafınızdaki olan biteni gözleyin. Mekanik bir robotu kontrol ettiğiniz oyunda birçok farklı eğlence sizi bekliyor. Tank kullanın, araçlara saldırın açık dünyada istediğiniz gibi vakit geçirin.

Robot Shark Para / Elmas Hilesi

Robot shark apk oyunu hileli olarak sunulmaktadır. Böylece oyundaki paranızla robotunuzu geliştirebilir, yükseltmeler yapabilirsiniz. Oyundaki para ya da elmas ile oyunu daha keyifli hâle getirebileceksiniz.

Robot Shark Görüntüler

Robot Shark Tanıtım Videosu

Robot Shark Bilgiler

Versiyon: 2.6

Boyut: 100 MB

Tür: Simülasyon

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Robot Shark APK İndir

indirme liki
Robot Shark Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.