YarışOyun HileleriOyun İndirSimülasyon

Seçim Yarışı APK

Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor Para Hileli Mod Sürüm v2.5.2

Farklı bir oyun deneyimi isteyen herkesin ilk tercihleri arasında seçim oyunu partiler yarışıyor APK yer alıyor. Para hilesi ile daha eğlenceli bir hale gelen seçim yarışı oyunu, mod sayesinde sadece para hilesi değil; aynı zamanda diğer özellikleri açık halde geliyor. Sende seçim heyecanına katıl seçim yarışı apk indir.

Seçim oyunu içerisinde yer alan partileri yönetebilir, seçim sloganları hazırlayabilir ve seçim öncesinde halkla iletişim halinde olabilirsiniz.

Vaatlerinizi oluşturabileceğiniz ve diğer partiler ile kıyasıya bir yarış içerisine gireceğiniz oyun, internet sitemizde mod olarak eklendi.

Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor APK

Seçim oyunu partiler yarışıyor, Google Play Store üzerinden indirilebilen ve binlerce kişi tarafından oylanan bir oyun. Fakat bu oyun içerisinde bazı özelliklerin level seviyesine bağlı olması; para kazanma imkanının kısıtlı olması birçok kullanıcı için oldukça can sıkıcı.

Bu nedenle bugün sizlere para hilesi ve mod özellikleri bulunan APK dosyasını sunuyoruz. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak telefonunuza indirebilir; kurulumun ardından hemen oynamaya ve seçimlere girmeye başlayabilirsiniz. Para hilesi sayesinde seçim masraflarınızı karşılamamanın yanı sıra, ek olarak yardım yapabilir ya da düzenlediğiniz mitingin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

101 Okey plus apk başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Seçim Yarışı APK Oyundan Görüntüler

Seçim Oyunu Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Seçim oyunu para hilesi, ek olarak herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan APK dosyası ile beraber gelmektedir. Dosyayı indirip kurulumunu tamamladıktan hemen sonra, oyunu para hileli şekilde oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, mod özelliklerini de kullanmanız için herhangi bir işleme gerek yok.

Yapmanız gereken tek şey, aşağıda yer alan bağlantıdan dosyayı indirmek.

Seçim Yarışı APK Para Hileli MOD İndir

indirme liki

Seçim Yarışı APK

Dosyayı indirdikten sonra, varsa eski oyun dosyasını silerek; kurulumu tamamlayın. Kurulumun hemen ardından oyuna giriş yapabilir, dilediğiniz seviyeden ve dilediğiniz bölümden başlayabilirsiniz. Üstelik marketten sınırsız para hilesi sayesinde dilediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.