AksiyonMaceraOyun İndir

Shadow of Death 2 Apk İndir

Sınırsız Para / Elmas Hileli Darkness APK

Kendinize aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız Shadow of Death 2 muhteşem bir seçim olacaktır.

Şövalye maximusa hayat verin, onu kontrol edin karanlıkta ilerleyin ve düşmanlarla savaşın. Auroa’nın kaderini değiştirip, düşman istilasından kurtarın.

Oyunda 2 tane mod bulunmakta. Macera modunda oyunun senaryosuna bağlı olarak bölümleri bitirmeniz isteniyor. Her bir bölüm geçtiğinizde düşmanların daha da güçlendiğini unutmayın ve bölüm sonundaki düşmanlara karşı hazır olun.

Sahip olduğunuz standart silah gölge kılıcıdır. Başlangıç ​​olarak, oldukça iyi bir performans sergiliyor. İşe yaramayacağından korkmadan yüzlerce şeytanı öldürebilirsin. Silah cephaneliği genel olarak, basit bir kılıçtan çok daha gelişmiştir.

Oyunda elde ettiğiniz deneyim puanları ve öldürdüğünüz düşmanlardan elde ettiğiniz değerli envanterlerle silahlarınızı geliştirebilir ve yükseltebilirsiniz ayrıca savunma amaçlı olarak zırh almayı da ihmal etmeyin.

Diğer oyuncularla oynamak için mücadele modunu kullanabilirsin. Bu mod da son derece eğlencelidir. Mücadele modunda Hp iksirleri, kılış yada deneyim puanı almanız için galip olmanız yeterli. Size sunduğumuz Shadow of Death 2 Mod Apk ile her şeyin kilidi açık olarak ücretsiz şekilde geliştirme ve yeni ürünler elde edebileceksiniz.

Oyunun kontrolüne değinecek olursak basit bir kontrol mekanizması bulunmaktadır. RPG türündeki bu oyunun yön tuşları ve saldırı düğmesine dokunarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun sunduğu tüm özellikleri sonuna kadar kullanın.

Yeterli miktarda ruh özelliğine sahip olduğunuzda mutlaka yükseltmeler yapmanız gerekir. Nedeni oyunda her bölümü geçtikten sonra daha zor bölümler gelecektir. Her seviyeyi bitirdiğinizde kahramanınızın gücünü de arttırmayı ihmal etmeyin.

Oyunda ekstra ödüller kazanmak istiyorsanız reklam izlemek işinize yarayabilir.

Shadow of Death 2 Mod Apk Özellikleri

Size sunduğumuz Shadow of Death 2 Mod Apk ile sizde sınırsız para ve elmas hilesiyle oyundaki kahramanınızı rahatça yükseltmeler yaparak en güçlü hale getirebilecek ve daha keyifli bir oyun deneyimine adım atacaksınız.

Tür Aksiyon
Boyut 131MB
Mod Özellikleri Tanrı Modu, Sınırsız Para
En son sürüm 1.31.5.0
Gerekli Android Sürümü Android 5.0 ve üzeri

Shadow of Death 2 Mod Apk İndir

indirme liki

Dosyayı İndir

Shadow of Death 2 Mod Apk Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.