Oyun HileleriAksiyonOyun İndirSavaş

Shadow Of Death Apk İndir

Dark Knight Stickman Fighting v1.90.1.0 Sınırsız Para Hileli

Milyonlarca kişi tarafından indirilen ve birbirinden farklı özelliklerdeki karakterleri yönlendirebileceğiniz aksiyon dolu amansız bir mücadeleye hazır ol. Uzun ve detaylı bir hikayeye sahip oyunda cesur Max ile tanışacak ve savaşlarda karşınıza çıkacak düşmanları kolaylıkla yenebileceksiniz. İlerleyen bölümlerde daha çok özelliği açabilecek, böylece kahraman savaşçıların tüm özelliklerini kullanabileceksiniz. Zorlu engeller, güçlü düşmanlarla dolu oyunda düşmanlarınızın ölmesi için kombolarınızı kullanmaktan çekinmeyin.

30’dan fazla haritaya sahip Shadow Of Death apk gittikçe bölümler zorlaşmaktadır. Sadece canavarlarla değil aynı zamanda her bir bölümde bölüm sonu bosslara karşı da mücadele edeceksiniz. Mümkün olduğunca çok canavar öldürmeye çalışın, böylece becerilerinizin kilidini açmanıza ve geliştirmenize izin verilir.

Shadow Of Death silahlara değinecek olursak düzinelerce silahın yer aldığı ve geliştirip en güçlü seviyesine ulaştırarak daha çok hasar verebilecek olan silahlar bulunmaktadır. Kombo güçlerinizi kullanırsanız bir süre beklemeniz gerekmekte bu sebeple silah güçlerinizi yeri ve zamanında kullanmanız ayakta kalmanız için gereklidir.

Shadow of Death 2D grafiklere sahip olsa da geliştirilmiş özellikleriyle 3D grafik oyununa göre oldukça güzel grafiklere sahiptir.

Shadow Of Death APK Bilgiler

Sürüm: 1.90.1.0 ( En Son Sürüm )

Boyut: 146 MB

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ve Üzeri

Mod Özellikleri: Sınırsız Para ve Kristal Hileli

Shadow Of Death Oyunundan Örnek Görüntüler

shadow of death mod apk indir    shadow of death mod apk indir    shadow of death hileli apk indir

Shadow Of Death Tanıtım Videosu

Shadow Of Death Mod Apk Hile Özellikleri

Sınırsız limitsiz para ve kristal hilesiyle oyundaki güçlendirmeleri yapabilecek, oyun sırasında canınız azaldığında takviye sağlık alabileceksiniz. Karakterlerin tamamını açmanız için ihtiyaç olan gerekli kaynaklara da shadow of death sınırsız para hilesiyle sahip olabileceksiniz.

Shadow Of Death APK Mod Sınırsız Para Elmas Kristali Hileli İndir

indirme liki
Shadow Of Death APK Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.