Mobil Uygulama İndir

SimCity Buildıt Apk İndir 2023

Aksiyon ve gizem oyunlarını oynayarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sizi zorlamayacak ve ilginizi çekecek oyunları arıyorsanız, simcity buildit apk oyununu tercih edebilirsiniz. Oyun tasarımının, bir bina ya da ev ile sınırlı kalmayıp bütün bir şehir inşa etmesi sağlıyor olması, gençler tarafından daha çok beğenilmesini sağlıyor. Simcity buildıt oynamaya başladığınızda, yaşamak için kendinize bütün bir şehir inşa edebilirsiniz. Oyun içerisinde, şehir inşa ederken belirli bölgelerin sınırlarını belirlemek ve yüksek binalar oluşturabilmek için çeşitli araçları kullanabiliyorsunuz.

Simcity Buildıt Apk Hile

Simcity buildit hile uygulaması ile mobil platformlarda birçok yeniliklere sahip olabiliyorsunuz. Oyun için uygulama satın alma seçeneklerini kullanabiliyor ve istediğiniz zaman cihaz ayarlarını kullanarak uygulama içi satın alma özelliklerini devre dışı bırakabiliyorsunuz. Simcity buildit mod apk ile 3D kalitesinde grafikleri kullanarak yeni şehirler oluşturabiliyorsunuz. İnşa ettiğiniz şehri büyüttükçe yaşayan vatandaşların sayısı ve ihtiyaçları da artacaktır. Şehirde mutlu bir yaşam sağlamak oyuncu olarak sizin görevinizdir ve size sunulan araçları kullanarak yenilikler yapabilir, oyunu oynadıkça keyif alabilirsiniz.

Simcity Buildıt Apk İndir 2023

SimCity Buildıt
SimCity Buildıt

indirme liki

Simcity Buildit Apk Hile Son Sürüm

Simcity buildit para hilesi ile oyun içi satın alma işlemlerinde daha fazla ekipmana sahip olabiliyorsunuz. Para hilesi, oyun içinde maddi sorunlardan etkilenmemenizi sağlıyor. Para hilesi, özel olarak geliştirilmiş, şehrinize refah getirmek ve canlılık oluşturmanız kolaylaştırılmıştır. Simcity buildit hile apk son sürümü v1.40.1.102423 tüm platformlar için çok sayıda yenilikler içeriyor. Yapılan yeniliklerle, insanların şehrin her yerine erişebilmesi için parklar, eğlence yerleri ve sinemaları yerleştirmesine seçenek sunuyor. Hayal ettiğiniz şehri inşa ederek keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

SimCity Buildıt Özellikleri

Herkesin severek ve zevk alarak oynadığı bir oyundur. Herkesin hayal ettiği şehri inşa ediyor olması oyunun en heyecan verisi kısmıdır. Şehir kurma simülasyonuna sahip mobil oyun türüdür ve çok oyunculu moda sahiptir. 2014 yılında çıkartıldıktan sonra Android ve İOS mobil uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Oyun kurulumunu yaptıktan sonra şehir tasarımı ve inşasını yaparken yerleşim planına ve kullanılacak malzemelere karar verirken dikkatli olmalısınız.

Simcity Buildıt Yeni Özellikleri

Mobil oyun oynamak isteyenler, apk son sürümlerini indirerek oyunu yeni özellikleri ile oynayabiliyor. Son sürüm ile sunulan yeni özellikler şunlardır.

 • Daha geniş arazi ölçeği,
 • Daha fazla inşaat özelliği,

Kendi şehrinizi kurarken büyük ölçekli planlamalar yaptığınızda ihtiyacınız olabilecek geniş arazi alanına sahip olabiliyorsunuz. Şehrinizi daha profesyonelce oluşturmak istediğinizde de binaları inşa ederken kullanabileceğiniz çeşitli araçlara sahip olabiliyor ve kullanabiliyorsunuz.

Simcity Buildıt Apk Nasıl Kurulur?

Mobil oyun türü olduğu için kullanmış olduğunuz, akıllı cep telefonu ya da tabletlere rahatlıkla indirebiliyorsunuz. İndirme işlemlerinden önce şu işlemleri yapabilirsiniz.

 • Telefonunuzun güvenlik ayarlarını kontrol edin,
 • Güvenlik ayarlarında, bilinmeyen kaynağı etkinleştirin,
 • Uygulama mağazasından oyunu bulun,
 • İndirmek için tıklayın,
 • İndirilen uygulamayı kurun ve oynamaya başlayın,

Tamamen ücretsiz bir uygulama olduğu için indirdikten sonra kurulumu da kolaydır.

Neler Yapabilirsiniz?

Simcity buildıt apk oyununu indirdikten ve kurulumunu tamamladıktan sonra para hilesini kullanarak daha fazla ekipmana sahip olabiliyorsunuz. Oyunu oynamaya başladığınızda neler yapabiliyorsunuz?

 • Şehrinizi inşa edebilirsiniz,
 • Şehri yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz,
 • İnsanları mutlu edebilirsiniz,
 • En iyi görsel grafikleri kullanabilirsiniz,
 • Hayal gücünüzü kullanarak şehir haritası oluşturabilirsiniz,
 • Kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu oyun olduğu için dijital oyunlara para yatırmak istemeyenler tarafından en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Daha çok gençler tarafından ücretsiz olarak oynanıyor ve hayal güçlerini geliştirmeleri sağlanıyor.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.