StratejiOyun HileleriOyun İndir

Smashing Four Hile Apk İndir – Para Hileli

Smashing Four Hileli Apk indir

Smashing Four Hile Apk ile online gerçek kişilerle amansız bir mücadeleye hazır mısın? PvP mücadelelerle küre ya da altın kazanmanız için rakiplerinizi elemelisiniz. Özel ödüller farklı karakterler ve daha fazlası kazanmana bağlı. Rakiplerinizi arenada geri bırakın ve ödülleri toplayın. İstersen ekibini kurabilir, arkadaşlarınla klan oluşturabilirsin. Stratejini konuştur ve daha fazla kazan.  Smashing Four hileli apk ile tüm yükseltmeleri yapabilir rakiplerini kolayca yenebilirsin.

Smashing Four Para ve Elmas Hilesi

Smashing Four 2 farklı sürümle gelmektedir. İsterseniz Smashing Four hileli sürümü indirebilir oyundaki tüm yükseltmeleri yaparak en güçlü karakterlere sahip olabilirsin. En son sürümü ya da hilesiz sürümüyle oynamak isterseniz Smashing Four hilesiz olan sürümü indirip oynayabilirsiniz.

Smashing Four Görüntüler

Smashing Four Tanıtım Videosu

Smashing Four Bilgiler

Versiyon: 2.0.6 Son Sürüm

Boyut: Hilesiz 133 MB + Hileli 66 MB

Tür: Strateji

Gerekli Android Sürümü: Android 4.4 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Smashing Four Hile APK İndir

indirme liki
indirme liki
 

Smashing Four Oyunu Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.