Oyun İndirAksiyon

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Apk İndir

Sniper Strike – FPS 3D Shooting, android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz fps türündeki oyunlardan bir tanesidir. Mobile Gaming Studios Ltd. tarafından geliştirilmiş olan bu oyun, oyuncular tarafından beğeni kazanmış serilerden birisidir. Play store üzerinde Aksiyon türünde yer alan bu oyun hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Apk

Aksiyon ve Fps oyunu severlerin mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm sniper strike fps 3d shooting oyunu, sürükleyici bir yapıya sahiptir. Mobile gaming tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda sizlere verilen görevleri yerine getirmeniz ve düşmanları yok etmeniz gerekmektedir.

Sniper Strike – FPS 3D Shooting oyununda harika görev ve haritalar sizleri beklemektedir. Oyunda sizlere verilmiş olan görevleri yerine getirmeniz, sizlerin daha iyi yerlere ve yüksek rütbe sahibi olmanıza olanak sağlamaktadır. Oyunun yeni güncellenen sürümleri ile birlikte oyun içerisinde bulunan bazı hatalar giderilmiş durumdadır. Ayrıca güncellemeler sayesinde yeni silah, ekipman gibi birçok özellik de oyun içerisinde yer almaktadır.

Tehlikeli düşmanlar, birbirinden farklı görevler, silah ekipmanları gibi birçok şey siz aksiyon severleri bu oyunda karşılamaktadır. Oyunu grafik olarak incelediğimizde iyi bir kaliteye sahip olduğunu söyleyebilirim. Akıcılık olarak ise görevlerin olması sizleri daha da oyuna bağlıyor, tabi bu durumda akıcı olmasını sağlamaktadır.

Oyunun en büyük avantajlı yönlerinden birisi ise Türkçe dil desteğinin olmasıdır. Sizlere verilen görevleri Türkçe dil olması nedeniyle kolaylıkla anlayabileceksinizdir. Sniper Strike – FPS 3D oyununda bir diğer sevdiğimiz özellik ise online platforma sahip olmasıdır. Oyunda online bölüm ile birlikte gerçek savaşçılar ile karşılaşabilir ve çatışmalara girebilirsiniz.

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Apk İndir
Sniper Strike – FPS 3D Shooting Apk İndir

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Apk Nasıl İndirilir?

Sniper Strike – FPS 3D Shooting apk, internet üzerinde bulunan birçok web sitesi üzerinde paylaşılmaktadır. Sizlerin bu oyunu indirmesi için arama motorunu kullanması yeterli olacaktır. Arama motoruna Sniper Strike – FPS 3D Shooting apk indir yazın ve çıkan sitelerden bir tanesine tıklayın. Site açıldığında indirme butonlarına tıklayarak kolaylıkla indirme sağlayabilirsiniz.

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Apk Güvenilir midir?

Oyunun apk sürümünün güvenilirliği tamamen sizlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Eğer sizler oyunu güvenilir ve bilindik siteler üzerinden indirme sağlarsanız herhangi bir problem yaşamayacaksınızdır. Eğer bilinmedik ve reklam dolu sitelerden indirme işlemi yaparsanız telefonunuza yapacağınız indirmeler virüslü olabilir, bu sebepten dolayı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Ayrıca bkz: Camp Defense Apk İndir

Bu yazımızda sizlerle birlikte Sniper Strike – FPS 3D Shooting apk oyunu hakkında bilgilendirme yapmak istedim. Paylaştığımız link üzerinden oyunu google play store üzerinden android telefon ve tabletlerinize kolaylıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca istekleriniz varsa yorum veya mail aracılığı ile bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.