SporOyun HileleriOyun İndirStrateji

Soccer Manager 2019 APK

Futbol Menajer Oyunu Genç Yetenekler Online Para Hilesi Mod v1.2.8

Soccer Manager 2004 yılından beri sevenleriyle buluşan bir futbol menajer oyunu seçeneğidir. Bu oyun ile futbol sevenlere bir futbol takımının yönetim aşaması aktarılır. Oyunda takımlar, yöneticiler, diğer çalışanlar ve medya gibi unsurlar bulunur. Oyuncudan tüm bunların yönetimiyle ilgilenmesi beklenir. Dünyanın birçok yerinden ligler, takımlar ve futbolcular bulunmaktadır. Amaç seçilen takımı zirveye çıkarmak ve gelişmesini sağlamaktır.

Soccer Manager 2019 APK

Soccer Manager 2019 ile kendi takımınızı kurabilir ve bu takımı yönlendirebilirsiniz. İsterseniz takıma başka takımlardan futbolcu transferi yapabilirsiniz. Eğer fazla para harcamak istemiyorsanız takımınızın veya diğer takımların alt yapısında bulunan genç yetenekler ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Siz yönetici olarak as – yedek takım oluşturmak, sahayı kontrol etmek, antrenman programı hazırlama, medyayı kontrol etmek, transfer yapmak, takım doktorunu bulmak gibi birçok işten sorumlu olacaksınız. Bu görevleri düzgün bir şekilde yerine getirdiğiniz zaman takımınızda gelişme sağlanacaktır. Kulübünüze farklı seçeneklerden para akışı sağlanır. Bir maça çıktığınız zaman, kulüp eşyaları satıldığı zaman, futbolcunuzu transfer ettiğiniz zaman ve çeşitli etkinlikler olduğu zaman kulübünüze para gelir. Bu parayı kullanım şekli de yöneticiye bağlıdır fakat düzgün kullanmazsanız daha sonra takımınız maddi sıkıntı çeker.

online Soccer Manager apk 2019 indir genç yetenekler modu
osm apk 2019 indir genç yetenekler modu

Soccer Manager 2019 APK Para Hileli Mod İndir

OSM olarak adlandırılan oyun Soccer Manager oyununun çevrimiçi versiyonudur. Bir site aracılığıyla oynanır ve Soccer Manager oyununun tüm özelliklerini taşır. Online olarak bu oyunu oynamak için resmi siteyi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Mobil telefonda Soccer Manager oynamak için ise apk mod indir seçeneğini kullanabilirsiniz. Böylece i oyunu stediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Apk seçeneğinin telefonunuza (Android veya IOS) uyumlu olmasına dikkat edin.

Space Shooter Galaxy Attack Apk da ilginizi çekebilir.

Bu oyunda dikkat edilmesi gereken noktalardan biri para kullanımıdır. Yönetici para kullanımından sorumlu olduğundan ihtiyaçlar doğrultusunda para kullanmalıdır. Oyunda paranız mı bitti? Yine de korkmayın çünkü para hilesi seçenekleri bunun için var. Hileler ile tüm ihtiyaçlarınıza yetecek para sağlanabilir. Böylece parayı düşünmeden sadece takımın performansına odaklanabilirsiniz. Paranın artması takım motivasyonuna da iyi gelecek ve maçlarda daha iyi bir performans ortaya koyacaklardır.

indirme liki


Soccer Manager 2019 APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.

Kapalı