SporOyun HileleriOyun İndir

Soccer Manager 2020 APK

Ne Zaman Çıkacak? Futbol Menajer Oyunu Para Hilesi New Online SM MOD

Soccer Manager 2020 ne zaman çıkacak sorusu geçen yıl futbol oyunu sevenler tarafından sorulmuş ve Ekim 2019 tarihinde oyun yayınlanmıştır. Soccer Manager, oyuncunun kendisini kulübün İşleriyle ilgilenen bir yönetici rolünde bulabileceği bir futbol menajerlik oyunudur. Soccer Manager 2020 futbol menajer oyunu ile keşif yapmak, yeni oyuncular getirmek, saha taktikleri ve daha birçok farklı şekilde bir futbol kulübünün tüm işleyişini kavrayabilirsiniz.

Soccer Manager 2020

Oyuncu mevcut komutlardan birini seçerek oyuna başlayacak. Böylece kullanıcı yönetici pozisyonunda olacak ve futbol sahasında bir takım kurma şansı elde edecek. Oyunda başarılı olmak için takımı seçmesi, alıştırma yapması, taktik ve takım oyunu stratejisi belirlemek gerekmektedir. Oyuncu işin sadece futbol ve futbolcu kısmıyla ilgilenmiyor, kulüpte çalışacak doktorlar, saha çalışanları vb. seçimleri de yönetici yapmaktadır. Bu Soccer Manager 2020 apk mod indir seçeneği ile oyunu mobil telefonunuza kurabilirsiniz. Android’deki en eksiksiz futbol yönetimi oyunlarından birinde size yönetici olma imkanı sunuluyor. Takımın başarısı ve başarısızlığı sizin elinizde! Yapmanız gereken tek şey ise bir New Soccer Manager apk dosyası indirmek ve kurmak. Artık yükselişinizi kimse tutamaz çünkü ligin birincisi olacağınıza eminiz.

Online Soccer Manager 2020 APK Mod seçeneği ile yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm özelliklere çevrimiçi bir şekilde ulaşabilirsiniz. Resmi sitesi sayesinde oyunu online bir şekilde oynarsınız. Böylece bilgisayarınıza ya da telefonunuza herhangi bir program kurmanıza gerek kalmaz. Online versiyonunda da amaç bir takım kurmak ve o takımı en üst seviyeye taşımaktır. İlerleyişler benzer şekildedir ve sadece kayıt şekli programdan farklı olarak ilerlemektedir.

Otherworld Legends Apk İndir Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Soccer Manager oyununda dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise paradır. Maçlardan, reklamlardan, ürün satışından, transferlerden vb. yerlerden para kazanacaksınız. Bir yöneticiden bu parayı düzgün harcanması beklenmektedir. Ancak bazen oyunda paranın ihtiyaçlarınıza yetmediğini görebilirsiniz. İşte o zaman para hilesi kullanmaktan çekinmeyebilirsiniz. Bu hile ile takımınızın ihtiyaç duyduğu her şeyi parayı düşünmeden alabilirsiniz. Böylece takımınızın performansı artacak ve şampiyonluğa doğru adım atacaktır. Soccer Manager 2020 hile apksini indirip istediğiniz her şeye kavuşabilirsiniz.

Online Soccer Manager 2020 APK Para Hileli Mod İndir

indirme liki


Soccer Manager 2020 APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.

Kapalı