AksiyonÇocukOyun HileleriOyun İndirSimülasyonStrateji

Sonic Dash APK

Reklamsız No ADS Sınırsız Para Hileli Mod Sürüm v4.11.0 indir

SEGA’nın sembol oyunlarından birisi olan Sonic Dash APK sınırsız para ve reklamsız modu ile Sonic’in dünyasına katılabilirsiniz.

Dr Eggman, Zazz ile birlikte Sonic’in yaşadığı dünyayı yok etmek için hain planlarını ortaya koymaya devam ediyor. Son kez Dünya’dan kovulduğundan beri intikam peşinde olan Eggman dünyayı yok edecek makinenin gücünü elde etmenin peşinde.

Ancak bu planları öğrenen Sonic, önüne geçmek için Eggman, Zazz ve adamlarının peşinden gidiyor. Onu bu macerasında yalnız bırakmayın.

Oyuna girdiğinizde hızlıca hareket edecek Sonic’e engelleri atlamak için sağa-sola hareket ettirerek yardım etmelisiniz. Oyunun oynanışı son derece bilindik ve basit.

Sonic hareket etmeye başladığında önüne birçok engel çıkıyor. Zayıf mavi cildini delmek için keskin dikenli teller en büyük düşmanınız. Oyuna başladığınızda tamamlamanız gereken ilk göre 50 altın yüzük toplayıp, 15 düşmanı mağlup etmek. Görevi tamamladığınız kırmızı yıldızlar elde edeceksiniz.

Karşınıza çıkacak engeller sadece dikenli tellerden ibaret değil. Uçurumları hızlıca geçmek için yüksekçe sıçradığınızda Dr.Eggman ve Zazz’ın yok edici silahları ile yüzleşeceksiniz. Bunları ise acımasız yengençler ve daha dar yollara girmenize sebep olacak solucan delikleri takip ediyor. Solucan deliklerinin sonun köpek balıkları yem olmanız mümkün. Engellerin üstesinden gelmek için iyi bir refleks ve yaratıcı fikirlere ihtiyacınız olacak.

Sonic, Zazz’ın kötü ordusunun katlettiği toprakları canlandırmak zorunda. Buraları yeniden inşa edin ve toprakların sonsuza kadar yok edilmeden güzelliğini koruyacağını ispat edin.

Sonic Dash APK Para Hileli ve Reklamsız MOD İndir

indirme liki

Sonic Dash APK

Sonic Dash Apk Sınırsız Para Hileli – Reklamsız Modu Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz Sonic Dash Apk Sınırsız Para-Reklamsız Modunu indirerek hem çorak toprakları inşa ederken sıkıntı çekmeyecek hem de reklamlardan kurtulmuş olacaksınız.

Tür Strateji, Simülasyon
Boyut 97MB
Mod Özellikleri Sınırsız Para-Reklam Yok
En Son Sürüm 4.11.0
Gerekli Android Sürümü Android 4.1

Sonic Dash Apk Modu Kurulumu

  • Google Play Store’dan indirdiyseniz Sonic Dash APK’ yi kaldırın.
  • Bilinmeyen kaynaklardan dosya yüklemeyi etkinleştirin. (Ayarlar->Güvenlik menüsünden bilinmeyen kaynakları etkinleştirmelisiniz)
  • Apk dosyamızı indirip normal şekilde yükleyin.
  • Ve oyunun tadını çıkarın.
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.