YarışMaceraOyun HileleriOyun İndir

Sparkwave Hileli Apk İndir

Sparkwave hileli apk oyunuda amacınız engellere takılmadan ok işaretini yönlendirip ilerlemektir. Olabildiğince uzun mesafe yol alarak daha çok ödül, puan toplayabilirsiniz. Basit bir kontrol mekanizmasına sahip oyunda sağ veya sola gitmek için ekranın sağına ya da soluna dokunmanız yeterli. İlerledikçe zorlu bölümlere doğru yol alacaksınız. Bağımlılık yapabilen Sparkwave hileli olarak gelmektedir.

Sparkwave MOD Apk Hileli Özellikleri

Sparkwave mod apk hileli olarak gelmektedir. İhtiyacınız olan ögeleri kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca reklamları izlemeden tüm ödülleri toplamanız da mümkündür. Böylece oyunda ilerlemeniz için gerekli ödülleri alabileceksiniz.

Sparkwave Görüntüler

Sparkwave Tanıtım Videosu

Sparkwave Bilgiler

Versiyon: 0.9.5.8

Boyut: 25.86 MB

Tür: Yarış

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ve üzeri

Google Play: >>>

Sparkwave Hileli Apk İndir

indirme liki

Sparkwave Hileli APK İndir

Sparkwave Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.