Mobil Uygulama İndir

Spotify Premium Apk İndir 2023 Ücretsiz

Spotify premium apk indir 2022 ile sınırsız müzik dinleyin, tamamen ücretsiz son sürüm.

Spotify normalde kısıtlı olarak geliyor fakat spotify premium apk indir 2023 ile sınırsız müzik geçme hakkına sahip oluyorsunuz, üstelik hiçbir ücret de ödemiyorsunuz. En güncel çalışan son sürümü size sunduk.

Spotify Premium Nedir?

Spotify premium müzik dinleyebileceğiniz en iyi android ve ios uygulamasıdır. Normal ücretsiz sürümü kullanıyorsanız size 3-4 müzik geçme hakkı tanıyor, fakat spotify premium apk ile sınırsız müzik geçebiliyorsunuz. En son çalışan güncel versiyon apk yi web sitemizden indirebilirsiniz.

Spotify’ın çevrimiçi müzik sağlama alanında “en iyi” olduğu söylenebilir, çünkü bu uygulama 40 milyonun üzerinde şarkının bulunduğu devasa bir müzik mağazasına sahiptir. Hepsi telif hakkıyla korunan yüksek kaliteli müziklerdir. Uygulama, kullanıcıların istedikleri şarkıyı hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için sürekli olarak yeni şarkıları ve albümleri spotify premium apk indir günceller.

Normal müzik akışı servislerinde olduğu gibi, uygulamanın üst kısmındaki arama kutusuna şarkı adı, sanatçı adı veya albüm adını girerek istediğiniz şarkıyı bulabilirsiniz. Uygulamanın tüm arama sonuçlarını görüntülemesine izin vermek için “Tüm sonuçları göster”e tıklayın.

Spotify Premium Apk İndir 2023

Durum: Çalışıyor

Sürüm: 8.7.0.1147

Özellikler: Sınırsız Premium

indirme liki

Spotify Premium Apk indir 2023
Spotify Premium Apk indir 2023

Spotify Premium Apk Nasıl Kurulur?

Spotify Premium’u kurmak için indirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.