KorkuAksiyonOyun HileleriOyun İndir

State Of Survival Apk İndir

Sınırsız Enerji Para Hileli - Unlimited Money No Skill CD Sürüm v1.8.47

Zombi istilasının başlamasından bu yana 6 ay geçmiştir. Virüs bütün şehri sarmış zombilerin terörü etrafta kol gezmektedir. Cesur arkadaşlarınız canavarla karşı mücadele ederken onlara zombi saldırısından kurtulmaları amacıyla bir şehir inşa etmek için yardım etmeniz gerekiyor. State of survival apk oyununa katıl.

Zombi saldırısı insanlığı esir almışken hayatta kalmak isteyenler ordu ve hükümet himayesinde yer altına çekildi. Yerin üstünde ise bütün dünya enfekte olmuş vaziyette. İnsanlığın bu salgından kurtulmak için bir kahramana ihtiyacı var. Artık öne çıkıp inisiyatifi ele alma zamanı.
Bu korkunç savaşta varınızı yoğunuzu ortaya koymak durumdasınız. Kaynaklar bu kadar kısıtlı ve yapılması gereken çok fazla şey var. Bu amaç uğrunda en fazla ihtiyaç duyacağınız şey ise: para ve enerji. İşte para ile yapabilecekleriniz.

Kurtarma Operasyonları Düzenleyebilirsiniz

Yandaşlarınızın sayısını ve gücünüzü artırmak için kendinize hayatta kalan yoldaşlar bulun. Özellikle bu salgın savaşının kahramanları olabilecek özel yetenekli olanları bulmaya ve seçmeye dikkat edin. Artık savaş vakti.

Bilimsel Araştırmalar Yapın

Zombi ordusunun yaydığı hastalık hızla evrim geçiriyor ve mücadele etmek zorlaşıyor. Bu salgın ile nasıl mücadele edeceğinize dair stratejiler oluşturun. Enfeksiyonu kontrol edebilirseniz bütün dünyayı kontrol edebilirsiniz.

Medeniyeti İnşa Edin

Para güç ve medeniyet demektir. Enfekte olmuş vahşi dünyadan kurtulmak için yeni müttefikler bulun.

State of Survival Enerji Hilesi Apk Özellikleri

Oyun içerisinde en çok ihtiyaç duyacağınız enerjiyi elde etmenin kısa bir yolu var. Kullanımı son derece rahat olan State of Survival apk “unlimited Money” hilesini indirerek bu sorunu kökten çözebilirsiniz. İnsanlığı bu zombi salgınından kurtarmak için kullanacağınız State of Survival apk limitsiz para hilesi bu MMORPG’de hayatta kalmak için yeni bir şehir, yeni bir ekip ve strateji oluşturmanız konusunda sizin bir numaralı yardımcınız olabilir. Elde edeceğiniz sınırsız para ile oyun içerisinde şunları gerçekleştirebileceksiniz.

Tür Aksiyon,Strateji,Savaş
Boyut 139 MB
Mod Özellikleri Sınırsız Para
En Son Sürüm 1.8.46
Gerekli Android Özellikleri Android 4.1

State of Survival APK Mod İndir

indirme liki

Apk İndir

State of Survival Sınırsız Enerji Modu Apk Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.