SavaşAksiyonOyun Hileleri

Stick War: Legacy Apk İndir

2.1.35 Sınırsız Mücevher (Elmas) Hileli

Stick War Legacy sizi Inamorta’da savaşmaya davet ediyor. Oyundaki amacımız yeni binalar inşaatını takip etmeye, asker almaya, ordunuzu inşa etmeye ve krallığınızı oluşturmaktır. Başlangıçta size sadece belirli sayıda insan verilmektedir sonrasında krallığınızı büyütüp geliştirmek için gerekli ham maddeler için insanları yönlendirmeniz gerekmektedir. 4 farklı asker çeşidi bulunan oyunda okçu, kılıçlı, sihirbaz vb. birçok askeri oluşturup ordunuzu hazır hâle getirmelisiniz. Her bir asker çeşidinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu sebeple hangi askeri nerede kullanacağınızı bilmeli ve ona göre strateji geliştirmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken başka bir şey de savaş alanının oldukça dar olmasıdır. Takım düzenini düzgün şekilde oluşturmanız için oyunu biraz oynayıp, savaşlarda deneyim kazanmalısınız. Savaştan kazanacağınız ganimetlerle yeni savaşlar için hazırlık aşamasında kullanabilirsiniz.

Odaklanmanız gereken bir başka özel şey de düşmanın sizinle aynı askerlere sahip olacağı. Ve en yüksek zorlukta, farklı türdeki askerleri birleştirecek, savunmada saldırı veya geri çekilecek kadar akıllı olacaklar. Bu nedenle oyuncular için son derece zorlu savaşların beklediğini söyleyebiliriz.

Boost ögeleri ile de savaş esnasında destek güçler sağlayabilirsiniz. Ücretsiz alabileceğiniz destek güçleri bu Stick War Legacy Hileli apk sürümde mevcuttur. Hemen indir!

Savaşlar kazandığınız sandık ele geçirirsiniz. Sandıkta elmas, mücevher gibi birçok eşya yer almaktadır.

Stick War: Legacy Oyunundan Görüntüler

stick war legacy mod apk indir
stick war legacy mod apk indir
stick war legacy android indir
android oyun indir çubuk savaşı
stick war legacy indir
çubuk savaşları
stick war legacy apk indir
çubuk atma

Stick War: Legacy Mod Özellikleri

Oyunda hızlı bir şekilde gelişim sağlamanız için sınırsız elmas hileli olarak size sunmaktayız. Böylece istediğiniz inşaatı yapabilecek, dilediğinizce asker çıkarabileceksiniz. Ayrıca bu harika kaynaklarla süper elmas paketi, reklamları kapatma paketi gibi dükkanda bulunan istediğiniz her şeyi satın alabilir veya yükseltebilirsiniz.

Tür Strateji
Boyut 81 MB
Mod Özellikleri Sınırsız Elmas
En son sürüm 2.1.35
Gerekli Android Sürümü Android 4.1 ve üstü

 

Stick War Legacy Apk Mod 2.1.35 İndir

indirme liki

Apk İndir

Stick War Legacy Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.