DövüşAksiyonOyun HileleriOyun İndir

Stickman Legends Apk İndir

Sınırsız Para, Açık Karakterler - Unlimited Money, Unlocked Characters 2022 Sürüm 2.4.62

Stickman Legends apk Ninja Warrior çocukluğumuzun nostaljik çöp adamının aksiyon ve shadow war stili ücretsiz bir oyunudur. Oyun role play ve gerçek insanlara karşı oynanabilen (PvP) tarzında oyunların harika bir kombinasyonudur. Ayrıca internet bağlantısı gerektirmeden oynanabilen offline savaş oyunu sürekli güncel tutulan ve yenilik gelen bir oyundur.

Son güncellemesini 25 Haziran 2023 tarihinde almıştır. Ortasına kahramanca dalacağınız gölge savaşı destansı bir mücadeleye sahne olacak. Rakipleriniz oldukça acımasız onların bittiği yerde kötü kalpli ve güçlü canavarlar ile yüz yüze gelmek zorunda kalacaksınız.

Stickman Legends Ninja Warrior : Shadow Wars – Gölge Mücadelenin Destansı Şekli

Karanlık dünyanın arkasında saklanan gölgelerin arasında dünyayı ele geçirme yolculuğunuza başlıyorsunuz. Yeri geldiğinde gerçek bir Ninja warrior olarak kendinizi gizleyin. Yeri geldiğinde de hırs ve cesaretinizi ortaya koyarak tehlikeli canavarları mağlup edin. Dünyayı ele geçirmek için bölüm sonunda ki düşmanlarınızı küçük düşürün.
Shadow War Savaşçılarının Hepsini Toplayın
Seçeceğiniz savaşçılar aslan yürekli silahşor, efsanevi Ninja, zindanların geçit vermez muhafızı, elit okçu, büyücü ve gölge avcısı olabilir. Bütün bunların üstün özelliklerine sahip olmak tek yapmanız gereken ninjanızı eğitmek. Bunun sayesinde Shadow war evreninde en güçlü savaşçı siz olacaksınız.

Güçlü Eşyaları Toplayın ve Skilleri Açın

En tehlikeli düşmanları dahi dize getirebilmek için savaşın başlangıcından sonra daha güçlü silahlara ihtiyaç duyacaksınız. Tek bir alanda uzmanlık geliştirebilir veya komple bir savaşçı olabilirsiniz. Karanlık dünyaya aydınlık getirmek için harekete geçmelisiniz.

Gücünüzü Dünyaya Kanıtlayın

Hırsınız ve aklınızı birleştirerek yenilmez bir silah yapın. Arena’da güçlü savaşçılara meydan okuyun! Liderler Sıralamasında İlk 100’e giren oyunculardan birisi siz olabilirsiniz.
Nostalji ve Gelişmiş Teknolojiyi Bir Araya Getiren Muhteşem Tasarım ve Grafikler
Stickman Legends : Ninja Warrior sizi büyüleyici grafik ve ses efektlerinin olduğu dünyasına davet ediyor. Bir Ninja olarak kılıcınızı kapın ve shadow war evrenindeki yerinizi alın!
Stickman Legends Ninja Warrior – Shadow War Apk Özellikleri
Size sunduğumuz sınırsız para ve bütün karakterleri kullanabilme özellikleri ile istediğiniz bütün eşya ve silahlara dilediğiniz gibi erişebileceksiniz. Ayrıca bütün karakterleri dilediğiniz misyonda oynayabilme ayrıcalığınız olacak.

Stickman Legends Apk Mod İndir

indirme liki

Stickman Legends Apk

Oyun Özellikleri

Tür Aksiyon,Strateji,Savaş
Boyut 81MB
Mod Özellikleri Sınırsız Para, Bütün Karakterleri Kullanabilme
En Son Sürüm 2.4.62
Gerekli Android Özellikleri Android 4.1

Stickman Legends Apk Shadow Wars Mod Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar – Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.