SavaşAksiyonMaceraOyun HileleriOyun İndir

Super Tank Rumble Mod Apk İndir – Hileli

Super Tank Rumble Apk İndir

Super Tank Rumble Mod Apk ile kendi tankını geliştir. Geliştirdiğin tankla diğer oyuncuların tanklarıyla savaşa başla. Dünyanın farklı noktalarındaki oyuncularla mücadeleye hazır mısın? Tankını geliştirip, özelleştirmen için 100 den fazla parça oyunda mevcut. En güçlü tankı oluştur ve savaşlarda galip olarak birçok ödül kazan.

Super Tank Rumble Mod Apk

Super Tank Mod APK ile tankın için ihtiyaç duyduğun parçaları temin etmek çok daha kolay. Super tank rumble parça hileli moduyla en güçlü parçaları bir araya getirebilir ve en güçlü tankı oluşturabilirsin. Oyundaki tüm parçalar açık şekilde gelmektedir. Böylece tüm yüksek donanımlara para ödemeden sahip olabilirsiniz.

Super Tank Rumble Görüntüler

Super Tank Rumble Tanıtım Videosu

Super Tank Rumble Bilgiler

Versiyon: 4.4.0 Son Sürüm ve Hileli Sürüm

Boyut: 80 MB

Tür: Savaş

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ve üzeri

Google Play: >>>

 

Super Tank Rumble APK İndir

indirme liki
indirme liki
Super Tank Rumble APK Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.