StratejiOyun HileleriOyun İndir

Tactical War Apk İndir – Para Hileli

Tactical War apk oyununda bulunduğunuz üssü düşman saldırılarına karşı korumak ve savunma yapmayı konu alan bir kule savunma oyunudur. Birbirinden farklı özelliklere sahip 4 farklı kule türünü istediğiniz alana yerleştirip düşman askerlerini yenmelisiniz. En iyi stratejik noktalara en iyi silahları yerleştirip, kulelerinizin yıkılmadan ayakta kalmasını sağlamalısınız. 4 farklı yükseltme çeşidinden yükseltme yapabilmeniz için Tactical war para hileli olarak sunulmaktadır. Böylece kulelerinizi en güçlü seviyeye getirebileceksiniz. Unutma doğru yere doğru kuleyi yerleştirmelisin.

Tactical War Apk Hileli Mod

Tactical War para hileli olarak gelmektedir. En güçlü silahları elde edebilmeniz için tüm özellikleri mevcut paranızla açabilirsiniz.

Tactical War Görüntüler

Tactical War Tanıtım Videosu

Tactical War Bilgiler

Versiyon: 2.3.9

Boyut: 25 MB

Tür: Strateji

Gerekli Android Sürümü: Android 4.1 ve üzeri

Google Play: >>>

Tactical War Apk İndir

indirme liki

Tactical War İndir 

Tactical War Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Oyun hakkındaki görüşlerinizi, değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.