Oyun İndirAksiyonÇocukDövüşMaceraSavaş

Tales Of Wind APK

Cooking Rehberi Hileli Yemek Tarifleri v1.1.0

Tales of Wind APK anime tarzı çizimleriyle dikkat çeken bir fantastik dünya oyunudur. Oyun bir sınıf seçimi ve karakter özelleştirme ile başlar. IOS ve Android platformlarında bulunan oyunda özel alanların açılması için 50. seviyeye çıkmanız gerekmektedir. Ayrıca PC versiyonu da bulunan oyuna Neocraft, Google, Facebook ve Twitter hesaplarınız ile üye olabilirsiniz. Oluşturduğumuz Tales of Wind rehberi ile oyunu daha iyi anlamanızı sağlayacağız.

Oyunda dört adet sınıf bulunmaktadır; Savaşçı, Büyücü, Din Adamı ve Suikastçı. Bu dört sınıftan birine ait karakter seçip düzenleyerek oyuna başlıyorsunuz. Oyunda ilerlemeler şu şekildedir:

  • Mücadele: Düşmanlarla savaşarak güçlenmenizi sağlayın.
  • Eğitim Sınıfları: Savaşçı, Büyücü, Din Adamı ve Suikastçı arasından seçim yapıp eğitimlere başlayın. 50. seviyeden sonra Asura, Ninja, Berserker gibi karakterlere yükselin.
  • Arena: Oyunun en iyi dövüşçüleri ile karşılaşmak için arenaya katılın. Böylece hem oyun parası hem de güç kazanın.
  • Sosyal Etkinlikler: Bir loncaya katılın, çiftlik kurun, evlenin, boşanın ve daha ne kadar çok şey yapmak istiyorsanız yapın. Çiftlik oyunun 30. seviyesinde açılmaktadır. Evlenme ve boşanma işlemleri için oyunda kazandığınız paralardan harcamanız gerekebilir.
Tales Of Wind Apk
tales of wind apk indir yemek cooking yapma oyunu

Tales Of Wind Apk İndir

Oyun kart toplama, araştırma, dövüşmek, çiftçilik yapmak vb. içeriklere sahiptir. Bu içerikler sizin seviye atlamanıza yardımcı olacak ve böylece daha fazla güçleneceksiniz. Kartlar ile karakterinizi güçlendirebilir ve ona yeni özellikler katabilirsiniz. Takviye kartları ile geçici süreli de olsa fazla güç sağlanabilmektedir. Oyunda ayrıca birden fazla görev bulunmaktadır ancak ana görev kötülüğe karşı mücadele ve hazine arayışıdır.

Shadow Of Death Apk İndir başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Diğer görevler genelde işleyişe ve ihtiyaca göre yapılır. Tüm bunları yaptığınız zaman ayrıca size oyun parası da verilmektedir. Bu oyun paralarını da karakterinizi güçlendirmek, çiftliğinizi düzenlemek vb. işler için kullanabilirsiniz. Karakteriniz için yeterli paranız bulunmadığı zaman hile seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenek ile karakterinize gerekli güç ve ekipmanı sağlayacak parayı bulabilirsiniz. Bu parayı kazanmak için ek işler yapmanıza gerek kalmaz böylece karakterinizin gücünü savaşa saklayabilirsiniz. Hileler için ise yapmanız gereken tek şey para hilesi apk dosyasını indirmektir.

indirme liki

Tales Of Wind APK

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.