Oyun HileleriOyun İndirSavaş

Tap Titans 2 Apk İndir

Sınırsız Altın ve Elmas Hileli

50 Milyon kişi tarafından indirilen Tap Titans 2 apk ile Titanların savaşına katıl! indir Kılıcını kuşan ve ilerlemeye devam et. Dünyayı titanların istilasından kurtar. RPG oynayışının tadını çıkar. Yalnız değilsin güçlü titan saldırılarına karşı koyman için diğer kahramanlar ve hayvanlar yardımcın olacak.

120 yepyeni titanla savaşmalısın ayrıca 10 dünya haritasında mücadele edeceksin.

Tap Titans 2 İndir

Oynamak istediğin modu güçlendirmek, kahramanını daha güçlü hale getirmek için benzersiz becerilerin kilidini aç ve daha güçlü saldırılarda bulun. İlerlemeni arttırıp güçlü özellikler kazanmak, yeni yeteneklere ulaşmak için Prestij ve ödülleri topla.

Ekipman toplayıp kahramanın görüntüsünü ve güçlerini maksimuma çıkar.

Tap Titans 2 Mod Apk indir 724indir
Titan Savaşları Mod Apk indir 724indir

Diğer oyuncularla oynamak ve güçleri bileştirip zorlu titan lordlarını yenmek için klanlara katıl ve klan savaşlarında yerini al.

Tap Titans 2’nin oynayış mekanizması gayet basit. Kolay kontrol özelliğiyle zorlanmadan oyunu oynayabileceksiniz. Titanlara saldırmak için ekrana sürekli dokunma hareketi yapmanız yeterli. Her Titan’ın kafasında görülen kan çubuğu sağlığının ne kadar kaldığını gösterir. Saldırılarınızın sonucunda sağlık seviyesi 0 a geldiğinde titan imha edilmiş olacaktır.

Tap Titans 2 Apk indir 724indir
Titan oyunu Apk indir 724indir

Karakterinizin hp sini yükseltip daha güçlü saldırılarda bulunmanız için size sınırsız para hileli Tap Titans 2 olarak sunuyoruz. Böylece oyunda rahatça yükseltmeler yapabileceksiniz ayrıca seviye ne kadar yüksek olursa, rakibiniz o kadar güçlü olur. Bu nedenle, karakterlerinizi en kısa zamanda yükseltmelisiniz.

Büyük Bosslara karşı mücadele edip yüksek miktarda altın kazanabileceksiniz. Oyunda yenilmeyi bekleyen 9 adet güçlü boss var bunun yanı sıra onlarca mini bosslar da mevcut.

Büyük bosslarla mücadele çok zor olmasından dolayı sürekli ekrana dokunma hareketiyle yüksek hasarlar vermelisiniz.

Yardımcı hayvanlar da oyunda sizin yardımcınız. Her 4 saatte bir rastgele bir evcil hayvan alabilir veya doğrudan mağazadan sınırsız paranızla evcil hayvanı alabilir savaşlarda kullanabilirsiniz.

Tap Titans 2 Mod Apk Özellikleri

Tap Titans 2 oyunun hileli sürümünü yazımızın altından indirebilirsiniz. Tap Titans 2 de yükseltmeler için gerekli paranız harcadıkça artacaktır. Paranızın otomatik artması için harcamalar yapmanız yeterli. Uygulama Oyunu Mod apk de sınırsız para ve elmas hileli şekilde sizlere sunuyoruz.

Tap Titans 2 Mod Apk İndir

indirme liki
Oyun Özellikleri

Tür Aksiyon
Boyut 80M
Mod Özelliği Sınırsız Para/Elmas
Versiyon 3.10.1
Gerekli Android Sürümü Android 5.0

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.