Mobil Uygulama İndir

Technocare Apk FRP İndir

Technocare Apk FRP android kullanıcıların unutulan hesap bilgilerinin yerine FRP modüllerinin atlatılmasına izin veren bir Androd uygulamasıdır.

Technocare Apk FRP Özellikleri

Android Akıllı telefonunuzun güvenlik kilidine takılmadan telefonunuzda başka bir Google Hesabı oluşturmanıza olanak sağlar.  Bu durum kullanıcıların telefonlarının kilidini açmak için Google hesap ayrıntılarını unuttuğunda Android cihazların kontrolünü geri almak için harika bir çözümdür.

Android akıllı telefonunuzu onardığınızda veya fabrika ayarlarına sıfırladığınızda, telefona erişmek için Google e-posta adresini ve şifrenizi girmenizi ister. Ancak, çeşitli nedenlerden dolayı e-posta adresini ve şifreyi (giriş bilgileri) doğru hatırlayamamanızdan kaynaklı olarak kullanıcı ekleme yapamayabilirsiniz.

Bu durumda akıllı telefonunuza hesap eklemek ve giriş yapmak için Technocare APK FRP yi kullanabilirsiniz.

Android telefonlar için önemli bir uygulama olan Technocare ile sizde Android FRP korumasından kaynaklı sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

FRP Nedir?

Açılımı Fabrika Sıfırlama Koruması olarak da bilinen Android cihazınızın korunması için güçlü bir güvenlik özelliğidir.

Google hesap giriş bilgilerini girdiğiniz telefonda FRP özelliği varsayılan olarak etkindir. Cihazınıza yabancı bir erişim olmasının önüne geçen bu sistemle telefonunuz kayıp olsa Fabrika Ayarlarına sıfırlama yapılsa da gmail hesap bilgilerinin doğru girilmemesi sonucu telefonunuzun başkaları tarafından kullanımı mümkün olmayacaktır. Ancak kendiniz Fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıysanız ve gmail kullanıcı adı ve şifrenizi hatırlamıyorsanız Technocare APK gibi bypass uygulamasına ihtiyacınız vardır.

FRP, android telefonlar için ekstra bir güvenlik korumasıdır, böylece birisi telefonunuzu ele geçirdiğinde telefonunuzu silemez veya fabrika ayarlarına sıfırlayamaz. FRP özellikli akıllı telefonlar, telefon fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra telefonda daha önce kullanılmış olan google hesabına giriş yapmanızı ister. Bu şekilde telefonunuzun fabrika ayarlarına sıfırlanmaması ve bilgilerin sıfırlanmaması için akıllı telefonunuzun içindeki bir kişinin yetkisiz erişimini önler.

Technocare Apk FRP Temel Özellikleri

  • Fabrika ayarlarına sıfırlama koruması(Factory Reset Protection) yani FRP’nin önüne geçebilecek böylece unuttuğunuz gmail hesabınıza erişememe sorununa çözüm bulabileceksiniz.
  • Kayıt Gerektirmez
  • Hiçbir reklam içermez
  • Google hesap ayarlarına girerek unutulan gmail adresinizin yerine yeni gmail hesabı belirleme yapabilirsiniz.

Technocare Apk FRP İndir

indirme liki

Technocare FRP Apk indir

Boyut: 28.55 Mb

İşletim Sistemi Gereksinimi: Android 7.0 ve üstü

[sc_fs_faq html=”true” headline=”h3″ img=”” question=”TechnoCare Apk Nasıl Kurulur?” img_alt=”” css_class=””] İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirmenizi kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanızı öneririz.) [/sc_fs_faq]

Sizde excel dosyaları içinde kayboldunuz mu? hazır excel dosyaları setini indirirerek rahat edin.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.