Telif Hakları

724indir.com ve dosya.724indir.com adlı web sitesinde bulunan tüm dosyalar (apk, pdf, obb, xapk, exe, rar, docx, doc) ve içerikler çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Bu web sitesi ortamlarda ilişkin paylaşımları alıntılamaktadır. Web Sitesi sadece tr.link, youtube.com, video.google.com, yahoo.com, turbobit, letitbit ve diğer apk dosya paylaşım sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları ve dosyaları yayınlamaktadır. Web sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır.

Bu sebepten ötürü 724indir.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların veya dosyaların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Dosya ve içerik kaldırma işlemi telif maili atıldıktan itibaren 1 ay süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Sitemiz diğer web sitelerinden alıntı yapmaktadır ve hiç bir içerikten sorumlu tutulmaz. Kullanıcı ve misafirler bu siteye girerek site haklarını onaylamaktadırlar. Crawler (Bot) yazılımlar tarafından içerikler otomatik olarak eklendiğinden dolayı paylaşımların telif haklarını ihlal edip etmediğini kontrol edememekteyiz.

Lütfen sitemizde bulunan dosyaları virüs taramasından geçirin web sitemizden ve link verilerek indirilen içeriklerden web sitemiz asla sorumlu tutulamaz.

Telif hakkı ve Şikayet Talepleriniz İçin

Mail adresimiz [email protected]

Yer Sağlayıcı Kanunu

724indir.com web sitesi, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

Tüm Hakları Saklıdır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun
Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.