Oyun İndirStrateji

Terraria Apk

Mistik ve macera dolu oyunlar meraklıları için oldukça keyifli ve uzun soluklu oluyor. Özellikle geçmişteki Metin 2 veya günümüzdeki LOL oyununda bu türleri görmek mümkün. Ancak saydığımız oyunlar sadece pc üzerinden oynanmaktadır. Ancak artık bu oyun türlerinin mobil cihazlara geldiğini de görüyoruz.

Son yıllarda birçok macera dolu mistik oyunların cihazlarda yerini aldığını ve insanlar tarafından oldukça sevildiği görülmekte. En çok sevilen oyunların başında ise Terraria gelmektedir.

Oyunun yapısı, grafikleri ve merak uyandırıcı dünyası küçüğünden büyüğüne kadar herkesin ilgisini çekecek türden. Oyun aynı zamanda apk versiyonuna da sahiptir. Terraria apk ile birlikte oyunun heyecanı ve keyfi bir kat daha artıyor.

Terraria Android Apk Hilesiz

Terraria apk indir şeklindeki versiyonu ile birlikte insanların telefonlarına oyunu çok daha kolay bir şekilde indirmesini ve kurmasını sağlıyor. Oyun içerisinde yer alan çeşitli dünyalar, birbirinden keyifli savaşlar ile heyecan doruğa çıkıyor.

Terraria oyununun apk versiyonunun en büyük farklılığı ise diğer birçok apk versiyonlardan farklı olarak herhangi bir hile içermemesidir.

Terraria hilesiz apk oyununda eğer hile bulunsaydı oyunun hiçbir tadı kalmazdı. Çünkü hile kullanıldığında büyük ihtimalle oyunun bütün dünyaları açık olacak ve amacından sapmış olacaktı. Bu da oyunun oynanması için bir nedenin olmaması anlamına gelir. Terraria apk sayesinde hem daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşıyor hem de oyunu orijinali tadında oynayabiliyorsunuz.

Terraria 1.2 Apk

Terraria oyununun son sürümü olan Terraria 1.2 apk versiyonu oyunda farklı yeniliklerin açılmasını sağladı. Oyun o kadar çeşitli ki yapılan her hamle yeni bir dünyaya geçiş demektir. 1.2 sürümü ile birlikte oyun oldukça geniş bir hal aldı. Öldürülen düşmanlar veya mistik canavarlar ile farklı ödüller kazanılıyor. Bu ödüllerin yanı sıra zorluk seviyesi yüksek yaratıklar öldürüldüğünde yeni yeni yerler keşfediliyor.

Terraria Apk
Terraria Apk

Terraria Nasıl Oynanır?

Terraria oyununa bir madencilik dünyası olarak bakabiliriz. Oyuna başlandığında kısa bir kelime, kazmak için bir kazma ve kesmek için de bir balta verilir. Maden kazıldıkça çıkan sihirli ekipmanlar ile ihtiyaç duyulan malzemeler karşılanır. Madeni kazdıkça karşınıza zombiler, çeşitli yaratıklar ve girilen bölgenin düşmanları ile karşılaşılır. Bu düşmaları yok etmenin yolu ise silahlarınızı ve büyülerinizi kullanmaktır. Karşınıza eğer büyük bir patron çıkar ve onu mağlup ederseniz oyun için büyük miktarda para ve ekipmanlar kazanırsınız. Tüm bunların yanı sıra oyunda birçok farklı bölge bulunmaktadır. Bu bölgelere geçebilmek ve yeni yerler görebilmek için zorluk seviyesi yüksek olan canavarları yenmeniz gerekmektedir.

Terraria Sistem Gereksinimleri

Mobil oyunların cihazlarda oynanabilmesi için bazı sistem gereksinimlerini karşılamaları gerekmektedir. Terraria sistem gereksinimleri ise şu şekildedir:

  • 103 Mb
  • 2 sürüm
  • 4 ve sonrası Android versiyonlarında oynanabilir.

Terraria dosya boyutu 103 Mb gibi görünse de oyunlarda açılan bölgeler ile oyun içerisinde bu alan çok daha yüksek boyutlara ulaşabilir. Bu sebeple telefonunuzda en az 1 Gb’lık bir depolama alanı bırakmanız gerekmektedir.

Terraria Apk Versiyonu Neden İndirilmelidir?

Terraria apk indir son sürüm versiyonu hileli olmadığından neden indirilmelidir diye bir soru ile karşılanması doğaldır. Oyun Play Store’da 34,99 TL’ye satılmaktadır. Apk versiyonu ise tamamen ücretsizdir.

Terraria İndirme

Terraria apk dosyası telefona indirildikten sonra kurulum yapmak gerekiyor. Bunun için de Terraria dosyasına girip kurulum düğmesine basmak gerekiyor. Kurulum esnasında cihazınız uygulamanın kurulumuna izin vermeyebilir. Bu izin için ayarlar bölümüne gidip yabancı kaynaklara izin vermeniz gerekmektedir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.