Mobil Uygulama İndir

TextNow APK İndir

Mod Ücretsiz 2022 TextNow Premium Sürüm 6.33.1.0

TextNow APK, ücretsiz numara almak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sahte Whatsapp numarası, sosyal medya onaylama işlemleri bu uygulama sayesinde oldukça kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Sizlerle bu uygulamanın premium sürümünü buluşturuyoruz.

Bulut tabanlı olan TextNow, binlerce kişinin aktif olarak kullandığı; yalnızca numara almak için değil, aynı zamanda uygulama içerisinde arama ve ileti gönderimi de yapabildiği bir uygulama.

TextNow Nasıl Kullanılır?

Textnow uygulamasını kullanabilmek için öncelikle Android işletim sistemine sahip olan bir akıllı telefonunuzun olması gerekiyor. İçeriğimizde yer alan bağlantıdan Textnow Premium apk indirebilir ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Şimdi gelelim TextNow nasıl kullanılır konusuna…

TextNow APK, size herhangi bir sözleşme ya da anlaşma olmadan bir telefon numarası veriyor. Ek olarak eğer talep ederseniz; sim kartınızı ücretsiz olarak adresinize kadar isteyip; teslim alabilirsiniz. Eğer sim kart almadan kullanıyorsanız Wifi, sim kart talep ettiyseniz mobil şebekeden numaranızı kullanabilirsiniz.

TextNow numarası aldıktan sonra, akıllı telefonunuza ek olarak tabletinizden de arama yapabilir, SMS gönderip alabilirsiniz.

textnow premium apk
textnow premium apk full sürüm tam

Whatsapp Sanal Numara Almak

Whatsapp sanal numara nasıl alınır sorusunu soran birçok kişi; Textnow apk ile yanıt buluyor. Zira uygulama içerisinde yer alan numara panelinden bir numara alarak; kısa mesajlar alanından onay kodunu doğrulayabilrisiniz. Numara artık size ait olacağından dolayı, Whatsapp tamamen sizin olacaktır ve bir başkası kesinlikle erişemeyecektir.

Her ne kadar Google Play Store’da ücretsiz olsa da, bazı özellikler için ödeme yapmanız gerekmektedir. Eğer ödeme yapmak istemiyorsanız; aşağıda yer alan bağlantıdan Premium olarak indirebilir ve APK kurulumunun ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

TextNow Premium Apk Mod İndirindirme liki

TextNow APK İndir

şimdi yaz uygulaması premium ücretsiz sürüm indir
şimdi yaz uygulaması premium ücretsiz sürüm indir

TextNow iOS

TextNow, iOS için sanal numara sağlayan uygulamalar başında gelmektedir. iOS için Premium hesap sunamasak da, App Store’a giriş yaparak ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulama sayesinde SMS gönderebilir, arama yapabilir ya da arama ve SMS iletilerini alabilirsiniz.

Oldukça gelişmiş bir uygulama olan TextNow’da kişiye özel ses atayabilir, zil seslerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Whatsapp, Facebook, Messenger, Twitter ve Instagram başta olmak üzere birçok uygulamada da numara onayı yapabilirsiniz.

Dead Cells APK başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.