Oyun HileleriOyun İndirSimülasyon

The Sims Mobile Apk

The Sims 4 Oyna Mobil Sınırsız Para / Simeleon Hileli v22.0.1.98383

The sims mobile apk, Dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan ve yapay zeka sayesinde karakterleri kontrol edip, karakterlerin günlük yaşantısını şekillendirip, yönetebileceğiniz simülasyon oyunu olan Sims şimdi mobil sürümüyle sizlerle. Ücretsiz olarak Sims mobile oyununu indir yaparak farklı maceralara yelken açabilirsiniz. Sanal karakterinizin yönetimini ele alıp, farklı kıyafetler, farklı eşyalar satın alabilmeniz için sınırsız para hileli olarak sunulan The Sims Mobile ile karakterinizin gençliğinden, yaşlılığına birçok farklı seçeneklerle dilediğiniz gibi şekillendireceğiniz bir macerada kendinizi bulacaksınız. The Sims Mobile oyunu oynamak size sunduğumuz ayrıcalıklı sınırsız para hilesi sayesinde daha kolay.

The Sims Mobile ile kendi dans stüdyonuzu kurabilir ya da ünlü bir rock grubuna dâhil olabileceksiniz. Sosyal imkânlar açısından da parkta ya da başka ortamlarda diğer insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla partiler düzenleyebilir, bulunduğunuz şehirdeki diğer insanlarla iletişim kurup siminizi sosyalleştirebilirsiniz.

Değişik saç stilleri, görünüşler, makyajlar, aksesuarlarla siminizi bambaşka hâle dönüştürebilir, özelleştirme yapabilirsiniz. Moda dükkanına gidip Izzy Fabulous ile bambaşka bir gardırop oluşturabilirsiniz.

‘’İstediğiniz güzellikte ev inşa edebiliceksiniz’’

Siminizin kalacağı evi dizayn edebilme olanağı sunan The Sims Mobile ile siminizin kalacağı evin mobilyasından, ev aletlerine birçok faktörü kendiniz belirleyebileceksiniz. Mahalleler kurup, mükemmel tasarımlara sahip ev inşa edin.

‘’Siminizin yaşantısına yön verin’’

Dilerseniz doktor dilerseniz bir aşçı ya da gitarist gibi farklı meslekler seçerek kendinizi bambaşka alanlarda heyecan dolu bir macerada bulabilirsiniz.

The Sims Mobile Mod Apk

Sınırsız Para: Oyunda gerçek parayla satın alınabileceğiniz birçok eşya bulunmaktadır. Ancak oyuna yeni başlıyorsanız ya da hileli olarak the sims mobile oynamak istiyorsanız hileli modu indirmenizi öneririz.

The Sims Mobile Oyundan Görüntüler

the sims mobile mod apk    the sims mobile apk mod    the sims mobile apk indir

The Sims Mobile Tanıtım Videosu

The Sims Mobile Apk Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın.

The Sims Mobile APK Limitsiz Para ve Simeleon Hileli İndir

indirme liki

The Sims Mobile APK

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.