Oyun İndirAksiyon

The Walking Zombie 2 v3.6.22 MOD APK İndir

APK, Android cihazlarda Google Play üzerinde var olmayan uygulamaları yüklemekte kullanılan ingilizce Android Package Kit kelimelerinin kısaltmasıdır. APK dosyaları sayesinde dilediğiniz oyuna, uygulamaya rahatlıkla ulaşmak mümkündür. The Walking Zombie 2 oyununu, telefonunuza APK olarak indirerek doyasıya oynayabilirsiniz. The Walking Zombie, Alda Games stüdyosu tarafından Android kullanıcılarına sunulan bir oyundur. The Walking Zombie 2 zombilere karşı savaşılan bir hayatta kalma oyunudur. Bu oyun, zombi oyunu sevenlerin android cihazlarından ücretsiz biçimde keyifle oynayabileceği bir aksiyon oyunudur. The Walking Zombie 2; oynarken asla sıkılmayacağınız birçok görev içerir. Üstelik bu oyunu herhangi bir internet bağlantısına gerek duymadan çevrimdışı olarak da oynayabilirsiniz. 

The Walking Zombie Konusu

The Walking Zombie oyununda, dünyada bir zombi kıyameti yaşanmış ve dünya korkunç bir hal almıştır. Hayatta kalmanız için ise, zombilerle savaşmanız ve onları ortadan kaldırmanız gerekir. Zombilerle savaşırken bir taraftan da haydutlarla ve bölüm sonu canavarlarıyla mücadele etmek zorundasınız. Bu oyunda size birçok görev verilerek bu görevleri yerine getirmeniz istenir. Görevleri yerine getirirken oyundaki becerileriniz gelişecek ve kendinize ekipmanlar satın alarak zombilerle eliniz daha güçlü bir biçimde savaşabileceksiniz. 

The Walking Zombie 2, birçok görev alarak nişancılık yapabileceğiniz eski usul bir FPS oyunudur. Bu oyunu internet bağlantısı olmadan dilediğiniz yerde oynamanız mümkündür. The Walking Zombie 2 oyununda düşmanlarınız dünyayı ele geçiren zombilerdir. Oyunda zombilerle savaşırken; silah, el bombası gibi ekipmanlar kullanacak ve yaralandığınızda ilk yardım kitleriyle kendinizi iyileştirebileceksiniz. Size verilen görevleri tamamladıkça karakterinizin becerileri gelişecek ve güçlenecek, böylece savaş becerileriniz farklılaşarak iyileşecek. 

Ayrıca bknz: OSH Hile APK

The Walking Zombie 2 Özellikleri: 

  • Tek oyunculu kıyamet sonrası bir FPS oyunudur.
  • Keyifli hikaye ve yan görevleri vardır.
  • Birçok silah ve teçhizat arasından seçim yapma imkanı vardır.
  • İnternetsiz bir biçimde oynanabilir.
  • Oyunun açık dünya kısmında üretim ve inşaat olanağı bulunur.
  • Farklı silah seçenekleri vardır.
  • Kamyonet ve arabalarla hızlı hareket etme imkanı bulunur.
  • Zombi avcısı Ace ile gerçekleştirilecek ek görevler vardır.

The Walking Zombie APK İndir

The Walking Zombie 2, hayatta kalmak için zombilerle savaşacağınız bir FPS oyunudur. Bu oyunda dünyayı saran zombilerle savaşarak dünyayı zombilerden arındırmanız gereklidir. Tek başınıza zombilerle savaşacağınız oyunda, birçok görev üstlenerek keyifli bir biçimde ilerleme kaydedebileceksiniz. The Walking Zombie APK indirme işlemini Android cihazınızdan ücretsiz bir biçimde yapabilirsiniz. The Walking Zombie APK indirirken güvenli bir site kullanmaya dikkat edilmelidir. APK dosyaları 3. kişiler tarafından oluşturulduğu için cihazınıza zarar verebilecek virüsler bulaşabilir. The Walking Zombie 2 oyununu, 7/24 indir sitesinden güvenli bir biçimde rahatlıkla indirebilirsiniz. The Walking Zombie 2 oyununda; görevler, farklı silahlar, hızlı hareket etmenizi sağlayan araba ve kamyonlar gibi birçok keyif verici özellik bulunur. Oyunda savaştığınız zombiler sonsuz değildir, dünyayı zombi istilasından kurtarmak mümkündür. Bunu gerçekleştirebilecek tek kahraman ise sizsiniz! 

 

The Walking Zombie 2 APK İndir

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.