Mobil Uygulama İndir

This War of Mine Full Hileli Apk İndir 2023

This War of Mine Full Apk v1.6.1, macera, hayatta kalma ve bu hayatta seçimler yapabilme işlevleri üzerine kurulu olan bir oyundur. This War of Mine Full Apk, Bosna savaşındaki sivillerin canını kurtarmaya çalışan kahramanların maceralarını konu alan ve oldukça severek oynanan bir oyun uygulamasıdır. This War of Mine Apk oyununda gece ve gündüz döngüsü bulunmaktadır. Oyuncular, gün boyunca keskin nişanlara hedef olmaktan kaçınmalıdır. Geceleri ise hayatta kalabilmek onlar için oldukça zor olmaktadır. Oyunu oynayabilmek için gereken olan Android sürümü 4.0 ve üzeridir ve oyun oldukça kaliteli bir tasarım arayüzüne sahiptir.

This War of Mine Full Hileli Apk İndir 2023

indirme liki

This War of Mine Apk indir seçeneği ile bu aksiyon, heyecan ve strateji dolu oyunu oynayabilirsiniz.

  • This War of Mine Apk v1.6.1 DATA obb dosyasını cihazınıza indirerek RAR biçiminden çıkarmanız gerekmekte ve Android/obb klasörüne atmalısınız.
  • This War of Mine Apk v1.6.1 MOD APK dosyasını indirip kurulumunu yapıp ardından oyuna giriş yapın.
  • This War of Mine 1.6.1 hile apk modu ile kullanıcılara, oyun içindeki gerçek parayla satılan DLC paketin kilidi açık olarak sunulmaktadır.

This War of mine Apk oyununun kurulumunu yaparken dikkatli olmak ve tamamen kurulum yapmanız gerekmektedir. OBB DATA dosyasını indirerek oyuna giril sağlamaya çalışın.  Aksi halde oyun indirme hatası verebilir veya tamamen açılmayabilir.

This War of Mine hileli apk indir işlemi yaparken bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alınmaktadır. Kullanıcılar, cihazlarında bulunan dosya yöneticisini kullanarak İndirilenler veya Download klasörüne girip oyunu açabilir ve ardından sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilir. This War of Mine v1.6.1 modlu versiyonunu cihazınız için en uygun olan sürümü ile indirerek kurulumunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

This War of Mine Nedir?

This War of Mine, oyuncuları, karanlık ve ürpertici bir hayatta kalma atmosferine sokan askeri bir simülasyon oyunudur. Kullanıcı olan oyuncular, yaşamı için savaşmak zorunda kalmakta ve az sayıda gıda malzemesi ile düşmana karşı yalnız ve savunmasız kalmakla sınırlıdır. This War of Mine oyununun, öne çıkan özelliği, birkaç karakter için hemen bu oyunu oynamak zorunda kalacak olmanızdır. Gün küçük görevler eşliğinde çeşitli öğeleri oluşturmaktır. Ardından derin bir gece görevi başlamaktadır. Oyuncu, görev esnasında kimin uyuyacağını ve çalışma alanına kimin gideceğini seçmektedir. Oyun içerisindeki stratejik olgularda öncelikle en yararlı öğeler ve kaynaklar gizlenmektedir. Ama düşmanlara karşı da oldukça dikkat edilmelidir. Oyun içerisinde her an her yerden bir düşmanla karşılaşmak çok olası ve doğal olarak sıklıkla mümkün hale gelmektedir. Bunun yanı sıra oyun içerisinde bitişik dizilimde yer alan evler ile etkileşime girerek diğer hayatta kalanlarla mühimmatlarınızı da paylaşabilmek mümkündür.

Burada, her biri kendi kişisel hikayelerine ve benzersiz özelliklerine sahip olan üç ayrı karakterin kontrolünü ele geçirmek gerekmektedir. Oyunun prensibine göre hayatta kalmaya çalışmak için yiyecekleri ve malzemeleri keşfederken savaş mantığı ile hayatta kalmalarını sağlamak gerekmektedir. Diğer bir taraftan onlara yiyecek arama, araştırma ve ticaret yapma gibi belirli görevler verilmelidir. Ya da düşmanlar kendilerini dinlenmeye aldıkları nadir anlarda tetikte kalarak karşı savunmaya geçmek gerekmektedir.

Öte yandan, görev verilen karakterlerin fiziksel sağlığının da önemsendiğinden emin olunmalıdır. Daha etkili bir şekilde çalışmaları için bu oldukça önemlidir. Her zaman hava koşullarına dikkat edilmeli ve karakterlerin iyi beslendiğinden emin olunmalıdır. Böylece hastalanma ihtimalleri en aza indirgenmektedir. Düşmanların çok başarılı olan keskin nişancıları etrafınızda konumlandırılmış ve hareket eden her şeye ateş etmeye hazırdır. Kuşatmanın ortasında, bu durumu atlatmanız için kısıtlı bir alan bulunmakta ve adeta kaçacak bir yer olmamaktadır. Sadece yiyecek ve içecek gibi temel ihtiyaçları tedarik etmek için elinizden geleni yapabilmenize fırsatınız bulunmaktadır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.