Mobil Uygulama İndir

Tinder Plus APK

Sürüm v10.12.0 Ücretsiz Premium 2022

Tinder Plus APK hem İOS hem de Adroid sistemleri ile indirilebilen, arkadaşlık kurma siteleri arasındadır. Üye olma sırasında facebook alt yapısı kullanılabiliyor. Ücretli abonelik sistemlerinin de hizmete girmesi ile undo ve passport olarak iki farklı özelliğe sahip olarak yer alıyor. Konum kullanılarak arkadaşlık bulmak için oldukça faydalı. Üye olduktan sonra konum özelliği ile yakınlarda olan insanlar ile tanışabiliyor ve yeni arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. Anonim olarak yer alınan uygulama kısa süre içerisinde birçok kişi tarafından rağbet görmesine yardımcı oldu.

Tinder Nedir?

Tinder Premium ya da Tinder Gold APK 2023  insanların bulundukları yerlere yakın konumlarda tanımadıkları insanlar ile tanışma fırsatı sunan bir uygulamadır. Yeni dostluklar kurmak ya da ilişkilere başlamak için güvenilir bir adrestir.

Tinder Hilesi

Her şeyde olduğu gibi tinder hilesi de yer alıyor. Hileden ziyade uygulamadan keyif almak için daha çok olduğu gibi hareket etmek ise en uygun adımlardan bir tanesidir.

Tinder Plus APK Mod İndir

indirme liki
Tinder Hesap Silme / Üyelik İptali

Üye olunduktan sonra tinder hesap silme ya da tinder üyelik iptali yapmak isteyebilirsiniz. Bu durum için yapılması gereken adımlar oldukça basit. Sadece hesabınızın ayarlarım kısmına girmek ve orada hesap silme kısmını seçmek yeterli olacaktır. Dondurma işlemi yapılabildiği gibi buradan hesap kapatma adımları da gerçekleştirilebilir.

Tinder Benzeri Uygulamalar

Arkadaşlık kurmak için yer alan tinder benzeri uygulama yer alıyor. Bu uygulamalar;

  • Lovoo
  • Jaumo
  • Qeep
  • Hawaya
  • Mamba dating
  • Lamour
  • MeetMe gibi birçok farklı uygulama dikkatleri çekiyor. Kolay kullanımı ile arkadaş bulmak daha kolay hale gelecek.

Tinder Plus APK Nasıl Kullanılır?

Tinder insanların üyelik yaparak girdikleri ve ardından konumları açık bir şekilde kullandığı uygulamadır. Burada kişilerin üyelik yaparak sadece konumlarını açması ve konuma yakın olan kişileri gördüğü zaman eklemesi gerekir. Ekledikten sonra konuşmaya başlayabilir, ortak kararlar doğrultusunda buluşarak arkadaşlıklara devam edilebilir.

Tinder Ücretli Mi?

Tinder ücretli mi çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Hem ücretli hem de ücretsiz olarak kayıtlar yer alıyor. Ücretsiz olan kısmında yapılacak şeyler sınırlıyken ücret ödenerek alınan kısmında yapılacaklar sınırsızdır.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.