Mobil Uygulama İndir

Titanium Backup Pro APK

Hypershell Pro Unlocked Rootsuz Kilitsiz Sürüm 8.4.0.2 indir

Titanium Backup pro APK sürümü, telefonunuzda bulunan verileri yedeklemeyi kolay ve kullanışlı hale getiren bir uygulamadır. SMS ve MMSlerinizi dahi özellikle telefon sıfırlanması ve telefon değişikliği durumlarında kurtarmanıza yardımcı olur.

Titanium Backup Pro Hakkında

Zararlı yazılımları kaldırma, telefon hafızanız içerisinde bulunan uygulamaları hafıza kartınıza aktarma ve eski uygulamaların kullanılmayan verilerini silme yeteneği ile Titanium BackUp Android cihazlar için oldukça gerekli bir uygulamadır. Pro versiyon daha ilginç işlevleri ve bir çok özelliği kullanmanızı sağlar.

Verilerinizi Otomatik Kurtarma İmkânı

Bu sürüm ile birlikte kullanıcılar aynı anda birçok veriyi defalarca tıklama zahmetinden kurtularak kolayca kurtarabilirler. Veri kaybı konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Önceki sürümün kullanıcı verileri ve ayarları senkronize etme özelliği bu sürümde geliştirilmiş vaziyette. Artık Dropbox, Google Drive gibi bulut hizmetleri gibi tüm uygulamalarınızı hızlı bir biçimde senkronize edebileceksiniz. Yedekleme yapacağınız bütün veriler ZIP dosyası olarak kaydedilir ve bu verileri hızlı ve kolay biçimde yönetebilirsiniz.

Telefonların hafızasının dolmasıyla kasmaya başlaması hepimizin problemi. Bu uygulama ile önbellekleme ve sistem uygulama güncellemelerini telefonunuzun ROM’una entegre eder. Böylece daha fazla yer açarak telefonunuzda daha fazla veri depolayabilirsiniz.

Ayrıca ES File Explorer Premium ile senkronize ederek cihazınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

ES File Explorer indirmek için linke tıklayın.

Verilerinizin Güvenliği Konusunda Endişe Etmeyin

Karmaşık şifre algoritmaları ile hiçbir üçüncü tarafın bu verilere erişimine izin verilmez. Verilerinizin güvenliği konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Ayrıca uygulama yapımcısı sürekli olarak teknik destek vermektedir.

Titanium Backup Pro Apk Hypershell Unlocked (Kilitsiz) Modu Özellikleri

Size sunmuş olduğumuz Titanium BackUp pro Apk programın geliştirilmiş profesional (profesyonel) versiyonudur. Normalde ücretli alabileceğiniz bu uygulama ile paralı versiyonun bütün ayrıcalıklarına sahip olabileceksiniz. Böylece verilerinizi güvenle koruyabilir ve yedekleyebilirsiniz.

Tür Mobil Uygulama, Güvenlik
Boyut 8MB
Mod Özellikleri Bütün Pro Özellikler Açık
En Son Sürüm 8.4.0.2
Gerekli Android Sürümü Android 1.5

Titanium Backup Pro APK indir Kilitsiz Unlocked MOD

indirme liki

Titanium Backup Pro APK

Titanium Backup Pro Apk Hypershell Unlocked (Kilitsiz) Full Tam Sürüm Modu Kurulumu

  • Google Play Store’dan indirdiyseniz Titanium Backup APK kaldırın.
  • Bilinmeyen kaynaklardan dosya yüklemeyi etkinleştirin. (Ayarlar->Güvenlik menüsünden bilinmeyen kaynakları etkinleştirmelisiniz)
  • Apk dosyamızı indirip normal şekilde yükleyin.
  • Ve oyunun tadını çıkarın.
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.