Mobil Uygulama İndir

Touch Retouch Apk İndir

Ücretsiz Mod Resim Düzenleyici Sürüm 4.4.9

Fotoğraflarınızdaki istemediğiniz nesne ve ögeleri kaldırmak ister miydiniz? Touch Retouch apk aradığınız uygulama olarak karşınızda hemen indirin.

Yapay zeka sayesinde fotoğraflardaki elektrik direkleri, kablolar, yüzey kırıkları, lambalar, sokak işaretleri vb. kısaca fotoğraflardaki istemediğiniz nesneleri kaldırabileceksiniz.

Sadece nesneleri değil ayrıca sivilce ve cilt lekelerini de düzeltme imkânı sağlayan uygulama ile istemediğiniz, görüntüyü bozan herhangi bir ögeyi kaldırabilmek için nesnenin bulunduğu bölümü işaretlemeniz yeterli. Daha hassas bir işaretleme için çizgi kalınlığını ince, orta ya da kalın olarak seçebilirsiniz.

Klonlanmış yerleri de silgi yardımıyla temizleyebilir, sertliğini ve opaklığını ayarlayabilirsiniz.

‘’Touch Retouch ile fotoğraflarınızdaki istenmeyen içerikleri yok etmenin ne kadar kolay olduğunun farkına varacaksınız.’’

Ayrıca görüntülerdeki değişiklikleri eğlenceli hale de getirebilirsiniz. Bisikletin üzerindeki birinin bisikletinin resimden çıkarıldığını düşünün.

                   

Daha detaylı olarak öğrenebilmek için tanıtım videosunu izlemenizi öneririz.

İşte Uygulama apk Tanıtım Videosu

Touch Retouch Apk Mod İndir

indirme liki

Apk indir

Touch Retouch Kurulum

uygulama dosyasını açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.