Oyun İndirMaceraOyun Hileleri

Toy Blast Hile Apk İndir

Toy Blast Apk İndir

Toy Blast Hile Apk eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Aynı renkteki küpleri patlatarak ilerle. Güçlendiricilerle kombo yap. Binlerce bölümü geçmek kolay olmayacak. Keyifli bir macera sizi bekliyor. Toy Blast 4500’den fazla bulmacayı barındırmaktadır. Gerçek oyuncularla online mücadele edebileceğin efsaneler arenası da oyunun seçenekleri arasındadır. Oyunda ilerlemeni kolaylaştıracak birçok güçlendirici ve kombo bulunmaktadır. Puan tablosuyla dünya sıralamasında yerini görebilirsin. Yıldız sandığı ile her yeni bölümde birçok ödül seni bekliyor.

Toy Blast Hile Apk

Toy Blast para hilesiyle oyundaki güçlendirmeleri ve komboları kolaylıkla alabilir. Level atlamada zorlandığın anda güçlendiricileri ve komboları kullanarak ilerleyebilirsin.

Toy Blast Görüntüler

Toy Blast Tanıtım Videosu

Toy Blast Apk Bilgiler

Versiyon: 7897

Boyut: 143 MB

Tür: Puzzle

Gerekli Android Sürümü: Android 4.0.3 ya da üzeri

Google Play: >>>

Toy Blast Hile Apk İndir

indirme liki

Toy Blast Hileli Apk İndir

Toy Blast Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.