YarışOyun HileleriSimülasyon

Traffic Racer Apk İndir

Sınırsız Para Hileli Sürüm V3.3

Traffic Racer apk , Türkiye’den bağımsız bir oyun geliştiricisi olan Soner Kara’dan harika bir oyun hemen indirmek için tıkla! Şimdiye kadar, Traffic Racer Play Store’da 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve oyun topluluğundan 5 milyon olumlu yorum aldı. Ayrıca, geliştirici tarafından oyuna yenilikler eklemek ve oyuna yeni içerik eklemek için düzenli olarak güncelliyor ve bu da oyuncuları daha fazla ilgisini çekmekte.

Oyun Özellikleri

Tür YarışSimülasyon
Boyut 53 MB
Mod Özelliği Sınırsız Para, Reklamlar Yok
Versiyon 3.3 b338
Gerekli Android Sürümü Android 4.1

 

traffice racer mod apk indir 724indir
traffice racer mod apk indir 724indir

Oyunda yapmanız gereken tek şey mümkün olduğunca ileri gitmek. Üstelik oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Uymanız gereken trafik kuralları yoktur. Oyunda, oyuncular arabayı istediğiniz gibi, aşırı hızda kullanabilir ve başka bir aracı ezebilir, kırmızı bir ışık geçirebilir veya ne isterseniz o şekilde kullanabilirsiniz.

traffic racer mod apk indir 724indir
traffic racer apk v3.3 indir 724indir

Sonsuz Yarış modunda yarışların bitiş noktası yoktur. Ayrıca rakip yok. Yapmanız gereken, aracı ileriye doğru kontrol etmek, mümkün olduğunca ilerlemek ve iyi dereceler elde etmektir. Oyun sadece arabanız yolda araçlarla çarpıştığında ve ciddi bir kazaya neden olduğunda durur. Ana oyun modunun (Endless) yanı sıra, Deneme Sürümü, Free Ride ve Police Chase de dahil olmak üzere denemeniz için birçok mod var.

Traffic Racer’da açabileceğiniz birçok farklı araba var. Oyun, kamyonlar, SUV’lar, sedanlar, traktörler ve hatta süper arabalar gibi keşfetmeniz için 40’tan fazla araba koleksiyonu bulunuyor.

traffic racer android apk indir 724indir
traffic racer android apk indir

Ayrıca, arabanızı yükseltmekte oldukça basit. Oyuncular para harcayarak hem araçlarını yükseltebilir hem de yeni araçlar alabilmektedir.. Her araçta Hız, Manevra ve Frenleme olmak üzere 3 karakteristik tür bulunmakta. Ayrıca, aracın rengini ve çıkartmalaı değiştirmek için birçok seçenek bulunmaktadır.

Harita çeşitliliği açısından birçok seçenek bulunan oyunda. Çöl, Otoban, Kar, Yağmur olmak üzere farklı haritalarda oynama imkânına sahipsiniz.

Traffic Racer Mod Apk Özellikleri

  • Sınırsız bütçe: Oyuncular oyundaki her şeyi satın almak için sınırsız paraya sahip olacaksınız.
  • Reklamlar yok: Oyunda reklamların tümü kaldırılmıştır.

Not: Mod sürümünü kurmadan önce lütfen cihazınızdaki eski sürümü (varsa) kaldırın.

Traffic Racer Mod Apk İndir

indirme liki

Traffic Racer Apk 3.3

Traffic Racer Apk Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.