Mobil Uygulama İndir

Truecaller Pro APK

Premium Gold Sürüm v11.12.8 Unlocked Lite (Kilitsiz)

Truecaller Pro Apk android işletim sistemi tarafından desteklenen Arama, Spam kimliği veya Sms engellemek amaçlı geliştirilen bir uygulamadır. Uygulama da ID, Spam ve arayan engelleme gibi birçok özellik vardır. Bu uygulama istenmeyen çağrı ve postaları engeller. Bilinmeyen numaraların kimliğini bulmanıza olanak sağlar. Truecaller önemli aramaları tek tuşla kaydeder. Telefonunuza gelen aramaların kim tarafından yapıldığını detaylı olarak gösterir. Sizi rahatsız eden kim olduğunu bilmediğiniz şahıs veya kuruluşlardan gelen aramalar can sıkıcı olabilir. Siz de bu durumdan şikâyetçiyseniz Truecaller pro apk tam da size göre bir uygulama.

Google Play’de 40 milyondan fazla android kullanıcısı tarafından kullanılan bu uygulamayı 4.1 ve üzeri bütün android telefon modelleri ve tabletlerinizde problemsiz çalıştırabilirsiniz. Ayrıca değerlendiren kullanıcıların çoğundan olumlu yorum ve puan almıştır. Truecaller gerçekten kullanımı kolay, güzel tasarlanmış, kullanışlı ve tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Truecaller Google Play’de politikaya uymadığından kaldırılmıştır. Bu sebeple Apk’sını indirmeniz gerekir.

Truecaller Pro APK Mod Nasıl indirilir?

indirme liki

TrueCaller Pro APK

İndirdikten sonra kurulumunu yapmak için dosyaya tıklayın ve kaydedin. Tek yapmanız gereken size yönlendirilen adımları takip etmek.

Uygulama Özellikleri

  • Truecaller uygulaması çift SIM desteğine sahiptir.
  • Profilinizi kimin görüntülediğini gösterir.
  • Google Drive ile yedekleme yapabilir.
  • İnternet olmadan çağrılarınızın kimden geldiğini gösterir.
  • Gelen aramaları kişiselleştirmek için çeşitli uygulamalardan fotoğraf kullanmanıza olanak sağlar.
  • Bunların yanı sıra arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz sohbet edebilmenize imkân tanır.

Nasıl indirilir?

724indir.com sayfasından indir butonuna tıklayarak indirin. İndirdikten sonra kurulumunu yapmak için dosyaya tıklayın ve kaydedin.

İOS için Truecaller

Sizi rahatsız eden aramaları engeller. Sosyal medya hesaplarınızla tanımlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile oldukça avantajlı bir uygulamadır. İos için Truecaller Apk 2023 indir. 724indir.com sayfasını ziyaret edin.

Truecaller Pro Full Apk uygulamasıyla arayan kimliğini görüntülemek çok kolay. Premium olduğundan birçok kolaylık sağlar. Rehberinizde önemli kişileri kaydedebilir ve hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Filtreleme özelliğini dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, istenmeyen çağrı ve mesajların önüne geçebilirsiniz. Truecaller bünyesinde bulunan bütün spam göndericilerini önlemenin yanı sıra, seri numaralarını ve sayılarını gizleyen kişileri de engellemenize olanak sağlar.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.