Mobil Uygulama İndir

Truecaller Pro APK

Truecaller Pro APK, arayan kimliği uygulamaları arasında en başarılı ve ücretsiz olanlardan birisidir. Premium olarak indirebileceğiniz APK dosyası sayesinde herhangi bir ödeme yapmadan; bütün özellikleri kısıtlamasız kullanabilirsiniz. Full indir seçeneği bulunan bu uygulama, sizi arayan kişilerin kim olduklarını, fotoğraflarını ve konumlarını göstermektedir. iPhone arayan kimliği uygulamaları arasında en başarılı olan bu uygulama; internet sitemize sizler için ücretsiz bir şekilde eklenmiştir.

Truecaller Premium APK

Truecaller Premium APK sayesinde iPhone ve Android işletim sistemine sahip olan bütün telefonlarda ve tabletlerde sizi arayan kişilerin bilgilerine erişebilirsiniz.

Normal şartlar alında ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama; bazı özelliklerin kullanabilmesi için ücret talep etmektedir. Eğer ücret ödemek istemiyorsanız, bütün özellikleri aktif bir şekilde kullanmak gibi bir amacınız varsa; aşağıda yer alan bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

2023 yılında diğer birçok “Kim Arıyor” temalı uygulama, güvenlik gerekçesiyle Google Play Store’dan ve App Store’dan kaldırıldı. Oldukça güvenli olan bu uygulama ise, hala kişiler ve kullanıcılar tarafından aktif bir şekilde kullanılıyor.

Truecaller Caller Full Download, Android işletim platformu aracılığıyla desteklenen, Çağrı, Arayan Kimliği veya SMS’i engellemek için iletişim gereksinimlerini veya istenmeyen filtreleri filtreleyerek önemli kişilere bağlanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Kimlik, Spam, Engelleme gibi birçok özelliğe sahip uygulamada, reklam çağrıları da önlenmektedir.

Lulu Box APK başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Truecaller ile telefon rehberinizde olmayan numaralardan kimlerin çağrı gönderdiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede istenmeyen numaraları da engelleyebilirsiniz. Gelen aramaların dışında, aradığınız numaralara kimlerin ait olduğunu görebilirsiniz. Bu alanda en büyük telefon arşivine sahip olan bu uygulama birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Truecaller Pro Caller Full

Numaraları kimin aradığını görmek dışında, farklı özellikleri de vardır. Örneğin; isimden numara sorgulama gibi bazı özellikleri bulunmaktadır. Spam aramalardan kurtulmak veya gelen aramaların kime ait olduğunu öğrenmek isteyenler için vazgeçilmez bir uygulamadır.

Truecaller Caller Full
Caller full indir

Ücretsiz bir şekilde indirebilmek için aşağıda yer alan True Caller pro APK full indir butonuna tıklayarak; akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Buna ek olarak, numara sorgulaması yapabilmek için telefonunuzda ya da hattınızda hat olmasına gerek yoktur. Ücretsiz numara sorgulama seçeneğine direkt olarak uygulamanın giriş panelinden ulaşabilirsiniz.

indirme liki
 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.