Mobil Uygulama İndir

Turbo VPN Apk İndir

Ücretsiz Proxy VPN Uygulaması - Hızlı

%100 ücretsiz bir VPN arıyorsanız Turbo Vpn apk işinizi kolaylaştıracaktır. Android’in sınırsız en iyi Vpn uygulaması olarak karşımıza çıkan Turbo Vpn ile bloke olmuş sitele giriş yapabilecek, wifi bağlantı güvenliğinizi arttırabileceksiniz ayrıca gizliliğinizi arttırmada kolaylık sağlayacaktır.

Turbo VPN indir
Turbo VPN dosyası ücretsiz bedava

Kullanımı gayet basit olan Turbo Vpn ile sizde bir tıklamayla seçtiğiniz Proxy sunucusuna bağlantı kurmanız çok kolay.

Turbo VPN android
Turbo VPN Apk uygulaması

VPN Nedir?

Türkçesi Sanal Özel Ağ olan VPN kullandığınız internet bağlantısından özel ağ oluşturarak çevrimiçi gizlilik sağlar. VPN’ler internet protokoli yani IP adresinizi gizler böylece çevrimiçi işlemleriniz neredeyse izlenemez. VPN hizmetleri, güvenli bir Wi-Fi etkin noktasından bile daha fazla gizlilik sağlamak için güvenli ve şifreli bağlantılar oluşturur.

android turbo vpn indir
android turbo vpn tam sürüm free proxy

Neden VPN?

Web’de gezinmek veya güvenli olmayan bir Kablosuz ağda işlem yapmak, özel bilgilerinizi ve tarama alışkanlıklarınızı saklamayabileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, daha iyi bir internet gezintisi olarak karşımıza çıkan sanal özel ağ(VPN), çevrimiçi güvenlik ve gizliliklerinden endişe duyan herkes için bir gerekli duyulan bir özelliktir.

Çevrimiçi oturumunuz sırasında iletilen veriler aynı ağı kullanan yabancılar tarafından dinlenmeye karşı savunmasız olabilir. VPN banka işlemi gibi son derece güvenlik isteyen işlemlerde ortak internet kullanımının oluşturacağı zararı ortadan kaldırmada yardımcı olmaktadır.

VPN’ler, bir Kablosuz ağ üzerinden gönderildiğinde verileri gizlemek için şifreleme kullanır. Şifreleme, verileri okunamaz hale getirir. Özellikle genel bir Wi-Fi ağı kullanılırken veri güvenliği önemlidir, çünkü ağdaki herkesin internet etkinliğinize gizlice dinlemesini önler.

Gizliliğin başka bir yönü daha var. VPN olmadan, internet servis sağlayıcınız tüm tarama geçmişinizi bilebilir.  VPN ile arama geçmişiniz gizlenir böylece tarama geçmişinizin görüntülenmesinin önüne geçilmiş olur. Bunun nedeni, web etkinliğinizin sizin değil, VPN sunucusunun IP adresiyle ilişkilendirilmesidir.

Turbo Vpn APK Mod İndir

indirme liki


Dosyayı İndir

Turbo VPN APK Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.