Oyun İndirMacera

Uncharted Island Survival RPG v0.405 MOD APK

Uncharted Island Survival RPG, yapımcısı Oles Lynnyk olan bir hayatta kalma oyunudur. Yalnızca Android cihazlara indirilebilir özellikte geliştirilen bu oyun iOS cihazlarda oynanamaz. Uncharted Island, çeşitli hayatta kalma mücadeleleri verdiğiniz bir oyundur. Bu oyunda, denizin ortasındaki bir adaya bırakılırsınız ve burada düşmanlarla savaşarak, kendinize yemek bularak hayatta kalma savaşı vermeniz gerekir. Adada hayatta kalmaya çalışırken aynı zamanda yaşam alanınızı inşa edebilirsiniz fakat yaşam alanınızı inşa ederken karşınıza çıkan düşmanlarınızla da savaşmanız gerekir. Uncharted Island Survival RPG oyununda bırakıldığınız adada çoğu şeyi elleriniz ve bir kazmayla halletmeniz gerekir. Eğer isterseniz kendinize silahlar ve zırlar üreterek karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

Uncharted Island Survival RPG Konusu

Uncharted Island Survival RPG, bir adaya bırakılarak hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir oyundur. Bu oyunda, bırakıldığınız adada kendinize ait bir yaşam alanı inşa ederek oyundan daha fazla keyif alabilir ve düşmanlarınızdan kaçabileceğiniz korunaklı bir bölge oluşturabilirsiniz. Oyun süresince adaya hiçbir gemi yaklaşamaz çünkü büyü kulesi fazla yaklaşan her şeyi yok eder. Uncharted Island Survival RPG oyununda sadece ellerinizi ve basit bir kazmayı kullanmanız gerekir, elinizde başka herhangi bir alet yoktur fakat kendinize alet oluşturabilirsiniz. Hayatta kalmak için ateş yakabilir, hayvanları öldürebilir ve çeşitli kaynaklar toplayabilirsiniz. Oyunda sizin yaşamınızı bitirmeye çalışacak düşmanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu düşmanlar çeşitli canavarlar ve goblinlerden oluşur. Hayatta kalabilmek için açlık ve susuzlukla savaşırken bu düşmanların da üstesinden gelmeniz gerekir. Uncharted Island Survival RPG oyununda karakterinizin açlık ve susuzluk seviyesini de takip etmek mümkündür. 

Uncharted Island Survival RPG
Uncharted Island Survival RPG

 

Ayrıca bkz: REDCON V1.4.4.1 FULL APK İndir

  

Uncharted Island Survival RPG v0.405 MOD APK İndir

 Uncharted Island Survival RPG APK indirme işlemini tamamladığınızda, oyunun birçok özelliğini kullanarak bambaşka bir oyun deneyimi ile karşılaşabilirsiniz. Mahsur kaldığınız adayı tüm sırlarıyla keşfedebilir, sığınaklar ve korunma alanları inşa ederek kendinizi koruyabilir, canavarlarla savaşarak gerçek bir hayatta kalma mücadelesi deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun süresince hayatta kalmanıza yardımcı olacak silahlar üretme imkanınız vardır. Bu oyunda hayatta kalma mücadelesi verirken keşfedebileceğiniz gizli ve sırlarla dolu bir dünya da vardır. Oyunda kendinize ait bir yaşam alanı oluşturarak kamp kurup, çeşitli silahlar üretirken bu gizemli dünyayı keşfedebilirsiniz. Uncharted Island Survival RPG APK, merak uyandıran ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Hiç sıkılmadan oynayacağınız bu oyun, çok yönlülüğü açısından karşılaşabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunlarından bir tanesidir. Android cihazınıza Uncharted Island Survival RPG APK indirerek bu hayatta kalma oyununu en iyi biçimde deneyimleyebilirsiniz. 

Uncharted Island Survival APK İndir
Uncharted Island Survival APK İndir

Uncharted Island Survival RPG v0.405 MOD APK Kurulumu

Hayatta kalma ve macera oyunlarını seviyorsanız Uncharted Island Survival RPG APK tam size göre! Bu oyunu APK olarak indirdiğinizde normal sürümünden çok daha farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. APK sürüm, hiçbir sınırlama olmadan oyunu dilediğiniz biçimde oynama fırsatı sunar. Bu sayede düşmanlarınıza karşı daha üstün olabilir ve oyunda daha başarılı olabilirsiniz. Uncharted Island Survival RPG APK kurulumu için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilirsiniz. 

  1. Uncharted Island Survival RPG APK dosyasını güvenli bir site olan 7/24 indir sitesinden indirin.
  2. Dosyayı indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra Android cihazınızın ayarlar bölümüne tıklayın.
  3. Güvenlik ayarları bölümüne gidin.
  4. Bu bölümde bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğine tıklayın ve izin verin.
  5. Cihazınıza inen Uncharted Island Survival RPG APK dosyasına tıklayarak kurulumu başlatın. 

 

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Enes

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.