Ders KitaplarıKitap İndir

Üniversite Fiziği Young & Freedman

13 TH Edition Cilt 1 & Cilt 2 İngilizce Çözümlü Pdf Sears ve Zemansky

Üniversite Fiziği Kitabı Hakkında

Üniversitede fizik derslerinin vazgeçilmez kitabı Young & Freedman Üniversite Fiziği Mevcut en yaygın kabul gören ve kalıcı fizik anlayışını geliştiren eşsiz bir inovasyon ve dikkatli uygulama geçmişini sürdürmektedir. Eğitim araştırmalarından en iyi fikirleri özümseyen bu 13′ üncü baskı, gelişmiş problem çözme talimatı, öncü görsel ve kavramsal pedagoji, ilk sistematik olarak geliştirilmiş problemler yaygın olarak kullanılan ödev ve eğitim sistemini sizlere sunar.

young&freedman
young & freedman university physics

Üniversite Fiziği Kitap içeriği

  • Mekanik
  • Dalgalar / Akustik
  • Termodinamik
  • Elektromanyetizma
  • Optik
  • Modern Fizik

Yazarlar Hakkında

Roger A. Freedman, Santa Barbara, California Üniversitesi Fizik Bölümü’nde öğretim üyesidir. San Diego ve Los Angeles’taki California Üniversitesi kampüslerinde lisans eğitimi aldı ve Stanford Üniversitesi’nde nükleer teori alanında doktora araştırmasını Profesör J. Dirk Walecka yönetiminde yaptı. Dr. Freedman, Washington Üniversitesi’nde üç yıllık öğretim ve araştırma yaptıktan sonra 1981 yılında UCSB’ye geldi.

UCSB’de Dr. Freedman üniversitenin yüksek yetenekli ve motive olmuş lisans öğrencilerine yönelik bir dalı olan Fizik Bölümü ve Yaratıcı Araştırmalar Fakültesi’nde ders vermiştir. Nükleer fizik, temel parçacık fiziği ve lazer fiziği üzerine araştırmalar yayınladı. Son yıllarda, sınıf yanıt sistemleri ve ders öncesi videolarını kullanarak fizik derslerini daha etkileşimli bir deneyim haline getirmek için çalıştı.

Hugh D. Young, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde Emeritus Fizik Profesörü idi. Lisans ve yüksek lisans derecelerini bu üniversiteden aldı. Doktorasını kazandı. temel parçacık teorisinde geç Richard Cutkosky yönetiminde. 1956’da Carnegie Mellon fakültesine katıldı ve 2004’te emekli oldu. Ayrıca Berkeley California Üniversitesi’nde iki misafir profesörlüğü yaptı.

Dr. Young’ın kariyeri tamamen lisans eğitimine odaklanmıştı. Lisans düzeyinde birkaç ders kitabı yazdı ve 1973’te tanınmış tanıtım kitapları için Francis Sears ve Mark Zemansky ile birlikte yazar oldu. Sears ve Zemansky’nin Üniversite Fiziği’ndeki rolüne ek olarak Sears ve Zemansky’nin Üniversite Fiziği’nin de yazarı oldu.

Üniversite Fiziği Pdf Cilt 1 / Cilt 2 İndir

indirme liki

Üniversite Fiziği İndir

Young & Freedman Kitabı Çözümleri Pdf İndir

indirme liki

Kitabın Çözümlerini İndir

Bu kitap sayesinde temel fizik ve matematik becerilerinizi geliştireceksiniz.

Editörün Önerisi

Üniversite Matemetiği için Thomas Calculus kitabını sitemizden indirebilirsiniz. Thomas Calculus indirmek için tıklayın.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.