Mobil Uygulama İndir

Whatsapp Aero APK İndir

Detaylı Bilgi WhatsApp Plus+ Sürüm v3.90

Whatsapp Aero APK, oldukça zengin özelliklere sahip olan konuşma ve sohbet uygulamasıdır. Whatsapp Aero APK, kullanıcıların istediği birçok özelliğe sahiptir. Orijinal Whatsapp sürümünün sahip olduğu özelliklerin üzerine onlarca özellik eklenmiş olarak kullanılan bu uygulama, orijinal Whatsapp uygulamasından çok daha gelişmiş bir sürümle kullanıcıları ile buluşmuştur.

Whatsapp Plus, GBWhatsapp’tan sonra kullanıcılarını şaşırtacak özellik ve sürümü ile kulanıcılarını yeni özellik, kullanım basitliği, güvenliği, gelişmişliği ve diğer tüm özellikleri ile şaşırtmaya devam etmektedir. Whatsapp Aero APK kullanım kolaylığı ve farklı emoji, istenilen tik stili, farklı tema seçenekleri sayesinde oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Whatsapp Aero APK uygulamasını dilediğiniz gibi kişiselleştirerek mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma özelliğini kullanabilmeniz mümkündür. Whatsapp Aero Apk uygulamasını size verdiğimiz bağlantıdan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

whatsapp + plus apk
whatsapp + plus apk

Whatsapp Aero APK Özellikleri

Whatsapp Plus + uygulamasının en dikkat çekici özelliklerinden biri olan gizlilik özelliği, sohbet ettiğiniz ve ileti gönderdiğiniz kişilerin iletildi, okundu, durum görülmesi, yazıyor gibi birçok bilgiyi görmenizi, kaydetmenizi ya da gizleyebilmenizi sağlıyor. Konuşma sırasında karşı taraf attığı mesajı silse dahi sizin sohbet ekranınızdan mesaj silinmiyor ve siz mesajı olduğu gibi görebiliyorsunuz.

Bu uygulamayı cihazınıza indirip kurumunu gerçekleştirdikten sonra profilinize bakan kişileri görmeniz mümkündür. Kaydedebilme özelliği sayesinde gün içerisinde kimlerin aktif olduğunu görebilir, bunun yanı sıra durum değişikliği, profil değişikliği gibi tüm değişiklikleri görebilmeniz mümkündür. Farklı çeşitlerde yazı stilleri ve emojiler de bulunur. Dilediğiniz tema ve stilleri kullanma imkânı da sağlamaktadır.

Güvenlik hizmetleri de oldukça yüksek seviyede olan WP Plus Aero APK uygulaması, parmak izi ile kilitleme de dahil olmak üzere birden fazla kilitleme seçeneği içermektedir. Gizlilik konusunda en dikkat çekici bir özelliği de Whatsapp Aero üzerinden size gelen ya da bir başkasına gönderdiğiniz tüm video ve fotoğraflar galeriden gizlenebilir. Galeriden gizlenen fotoğraf ve videolara Whatsap Aero üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Wps Wpa Tester Premium APK Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

normal whatsapp uygulaması vs whatsapp aero +

Whatsapp Aero APK İndir

Dosya gönderimlerinde 700 MB boyutuna kadar video içeriği gönderebilir, 50 MB boyutuna kadar fotoğraf gönderimi yapmanız mümkündür. Uygulamada durum paylaşımı yapmak istediğinizde 30 saniyenin üzerinde paylaşım yapmanız mümkündür. WP Plus uygulamasını kullanmak için birden faza sebep bulunmaktadır. Bu uygulamayı size verdiğimiz bağlantıdan indirebilirsiniz.

indirme liki

Whatsapp Aero APK

 

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.