Mobil Uygulama İndir

Whatsapp Beta Apk

Whatsapp bilindiği üzere internet üzerinden kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber Whatsapp’da aslında hayatımıza girmiştir. Whatsapp sürekli gelişen bir uygulamadır. Her ne kadar sadece anlık mesajlaşma uygulaması olarak bilinse de günümüze kadar birçok özellikle gelişmeye devam etmektedir.

Özellikle Facebook bünyesine girdikten sonra da büyük bir hızla gelişmeye devam etmiştir. Aynı zamanda mesajlaşmanın yanında fotoğraf, video ya da ses kaydı gibi birçok dosya alış-verişi de yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra sesli ve görüntülü arama da whatsapp üzerinden yapılan görüşmeleri güçlendirmektedir. Bunun yanı sıra iş yerleri için whatsapp business gibi farklı oluşumları vardır. Tam anlamıyla whatsapp çağımızın iletişim aracıdır.

Whatsapp beta ise bu gelişmeleri yakından takip edebileceğimiz bir platformdur. Bu platformda gelişmeleri ilk olarak siz takip edebilir ve güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Beta bilindiği üzere uygulamalarda test etme anlamına gelmektedir. Siz de hem android hem de ios için bulunan Whatsapp Beta uygulamasını edinerek güncellemeleri ilk defa test edebilirsiniz.

Çünkü normal sürümü kullanan kullanıcılara bir özellik sunulmadan önce bu özellik ilk olarak Whatsapp Beta sürümüne gelmektedir. Siz de bu sürümü kullanarak bu güncellemeleri test edebilir ve gerekirse geri dönüş de yaparak geliştiriciler ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Whatsapp Beta Kurulumu?

Whatsapp beta v7.35 sürümünü indirmek istiyorsanız indir (download) sekmesinden bu programın apk sürümüne ulaşabilirsiniz. Yalnız bu programı indirmeden önce telefonunuzun ayarlarından bilinmeyen uygulamalara katiyen izin vermeniz gerekmektedir. Çünkü telefonların standart ayarlarında bu izin kapalıdır. Bu ayarı düzeltmediğiniz takdirde uygulamayı indiremezsiniz. Bu ayarı tamamladıktan sonra uygulamayı çok kolay bir şekilde yönlendirmeler ile kurabilir ve Whatsapp Beta’yı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Standart uygulamaya gelecek güncelleri ilk defa deneyebilir ve bunun hakkında geliştirici ekibe de rapor vererek onlara yardımcı olabilirsiniz

Size verdiğimiz güvenilir linklerden bu uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilir ve gelecek güzel güncellemelerden de anında haberdar olabilirsiniz. Hadi hemen buradan uygulamayı indirin ve herkesten önce güncellemelere erişmenin keyfini çıkarın. Kimsenin haberi olmadan bu güncellemeleri en iyi şekilde kullanın.

Whatsapp Beta İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.