Genel

Whatsapp Emoji Anlamları

Whatsapp, akıllı telefonların hayatımıza son derece önemli bir yerden girmesiyle aramızda adeta bir iletişim bağı olan bir uygulamadır. Akıllı telefonların çıkışıyla bu uygulama her ne kadar geliştirilse de 2014 yılında Facebook isimli herkesin bildiği şirkete satılınca dünyada en fazla kullanılan sohbet uygulaması haline gelmiştir.

Her ne kadar sadece anlık mesaj olarak da bilinse aslında mesajlaşmanın yanı sıra birçok özelliği de kullanıcılarına sunmaktadır. Sürekli güncellenen yapısıyla da gerçekten son derece kullanışlı bir hale gelmiştir. Sadece iletişimle kalmamış ve yapı olarak güçlenmeye devam etmiştir. Fotoğraf ve video paylaşımı gibi dosya paylaşımlarıyla da kullanıcıların gözüne girmeyi başarmıştır.

Aynı zamanda görüntülü ve sesli konuşma gibi alternatiflerle de bu sanal çağda iletişimi hayli güçlendirmiş bir durumdadır. Zaten tüm bu olumlu yanlarıyla da şu an dünyada milyarlarca kişinin en fazla kullandığı uygulama da Whatsapp olarak karşımıza çıkmaktadır.

Whatsapp Durumları

Whatsapp durumları kişilerin açıklama kısmına yazdıkları yazılardır. Bu yazılar genellikle insanların ruh halini yansıtan yazılardır. Ayrıca hazır whatsapp durumları da vardır. Bu durumlar meşgul, müsait ya da whatsapp kullanmaya yeni başladım gibi hazır durumlardır. Ancak siz kendinizi anlatmaya yönelik güzel İngilizce whatsapp durumları da kullanabilirsiniz.

Bu durumları whatsapp durum sözleri İngilizce ya da İngilizce wp durumları olarak internette arayabilir ve Türkçe anlamlarıyla beraber kullanabileceğiniz güzel durumlar bulabilirsiniz. Önemli şair ya da yazarlardan alıntılar kullanabilir ve durumunuza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ayrıca whatsapp da çok farklı seçenekler de bulunmaktadır. Özellikle whatsapp icon ya da diğer adıyla whatsapp logo kullanıcılar tarafından değiştirilmek istenmektedir. Böyle bir seçeneğe sahip olmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz linkten böyle bir özelliğe erişebilirsiniz. Ancak böyle bir indirme yapabilmek için telefon ayarlarından bilinmeyen uygulamalar için izin ver demeniz gerekmektedir. Bu ayarı yaptıktan sonra vereceğimiz aplikasyon üzerinden sizlere faydalı olan içeriklere ulaşabileceksiniz. Bilindiği üzere artık zamanımızın çoğunu akıllı telefonlarla ve whatsapp uygulaması ile öldürüyoruz. Siz de bu şekilde harcadığınız zamanları çok daha güzel hale getirebilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.