Mobil Uygulama İndir

Whatsapp Plus APK İndir

Whatsapp Plus APK sürümü, Whatsapp’ın resmi sürümünden bağımsızdır. Geliştiriciler tarafından oluşturulan bu uygulamada; birçok özellik bulunmakta. Örneğin çevrimiçi görünmeden mesajlaşabilir, mesaj iletildi bildirimini kaldırabilirsiniz. Birçok özellik, Whatsapp Plus ile beraber gelmekte. Aynı zamanda koyu tema seçeneğinin bulunmasının yanı sıra, farklı temalar oluşturabilir ya da var olan temaları kullanabilirsiniz.

Whatsapp Plus

Whatsapp Plus, resmi uygulamaya yeni özellikler eklenilmiş ayrı bbir uygulamadır. Profilime kim baktı, kim kaç dakika çevrim içi oldu gibi sorularınızın yanıtını bu uygulama sayesinde alabilirsiniz. Whatsapp plus indirmek için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki linke tıklayarak, Whatsapp Plus’un son sürümünü indirmek olacaktır. İndirdikten sonra standart uygulama gibi numaranızı girerek onay almanız ve profilinizi oluşturmanız gerekecektir.

indirme liki
Dosyayı İndir

 

Whatsapp Numara Değiştirme

Whatsapp plus numara değiştirme işlemi, tıpkı orijkinal versiyonda olduğu gibidir. Numaranızı değiştirebilmek için Whatsapp uygulama ayarlarına giriş yapın ve güvenlik sekmesi altında “numaramı değiştir” seçeneğine tıklayarak güncel numaranızı girin.

Bu adımların ardından telefon numaranız değiştirilmiş olacaktır. Fakat bilmenizde fayda var ki, numara değiştirme işlemi yapıldığı takdirde eski whatsapp hesabınız silinmez, pasif bir şekilde kalır.

Whatsapp Koyu Tema

Whatsapp plus koyu tema ayarları, tıpkı orijinal whatsapp’ta yapıldığı gibi işlemektedir. Koyu tema özelliğini aktif konuma getirebilmek için; öncelikle Whatsapp Plus uygulamasına giriş yapın. Eğer Android 10 ve üzerinde bir işletim sistemine sahipseniz; telefonunuzun ana temasına göre Whatsapp web rengi değişiklik gösterecektir. Şayet Android 10 üzerinde bir sisteme sahip değilseniz; Watsapp ayarlarına giriş yaparak sohbetler butonuna tıklayın. Akabinde ekrana gelen tema bölümüne giriş yaparak; karanlık tema seçeneğini aktifleştirin.

 

Whatsapp Plus iOS

Whatsapp Plus iOS işletim sisteminde pek kullanılmasa da, indirebilmek ve kullanmak mümkündür. Üstelik birkaç dakika içerisinde kurulumunu yaparak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. iOS Whatsapp Plus indirmek için öncelikle https://tutuapp.uno/ adresinden Tutu APP indirin. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın ve arama bölümüne “Whatsapp Plus” yazın. Karşınıza birden fazla seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler arasında dilediğinizi indirin ve giriş yapın. Bu sayede Whatsapp Plus özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”WhatsApp Plus uygulamasında dark mode var mıdır?” answer-0=”Dark mod (karanlık mod) WhatsApp plus uygulamasında mevcuttur.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”WhatsApp plus apk ile neler yapabilirim?” answer-1=”Çevrimdışı mesajlaşabilirsiniz, mesaj iletildi bildirimini kaldırabilirsiniz.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

Es dosya yöneticisi apk başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.