Mobil Uygulama İndir

WPS Office Premium Apk İndir

Türkçe Premium Reklamsız Sürüm v12.8.3

Wps Office Premium Apk Türkçe ile tüm belgelerinizi kolaylıkla açabileceksiniz. 1 milyardan fazla indirilen Wps Office hepsi bir arada özelliğiyle android telefonunuzda pdf, doc, docx vb. tüm ofis dosyalarınızı açmaya yetecektir. Bununla birlikte ücretsiz olarak pdf dönüştürme özelliğini barındırmaktadır. Böylece Word, powerpoint, excel, metin belgesi dosyalarınızı pdf olarak kaydedebilme imkânına sahipsiniz.

Tüm ofis dosyalarını açabilen WPS Office ile açamadığınız dosya kalmasın. Belge şifreleme özelliğiyle önemli belgelerinizi şifreleme yapabilirsiniz. Silinen belgelerinizi 30 gün içinde kurtarma özelliği de bulunmaktadır. WPS Office Türkçe olarak reklamsız olarak kullanıma sunulmaktadır.

WPS Office Premium Reklamsız Apk

Wps Office Premium APK ile uygulamadaki tüm özellikleri kullanabileceksiniz. Wps Office Reklamsız Apk ile dosyalarınızı açarken reklam ile karşılaşmayacaksınız.

WPS Office Görüntüler

       

WPS Office Tanıtım Videosu

WPS Office APK Bilgiler

Versiyon: 12.8.3

Boyut: 98 MB

Tür: Ofis Uygulamaları

Gerekli Android Sürümü: Anroid 4.0 ve üzeri

Google Play: >>>

WPS Office Apk İndir

indirme liki
WPS Office Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

*Güncel uygulama ve oyunlar için sitemizi takipte kalın.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.