Mobil Uygulama İndir

Wps Wpa Tester Premium APK

Pro Sürüm v3.3.2

WPS WPA Tester Premium APK uygulaması kablosuz ağınızın WPS ’e (Wi-Fi Protected Setup) göre ne kadar korunduğunu test eden bir uygulamadır. Öncelikle kendi kablosuz ağınızda test etmeniz önerilir. Ancak başka ağları da deneyebilirsiniz. WPS WPA Tester Premium apk ile WAP’i(Wireless Access Point) WPS PIN protokolüyle test edebilirsiniz. WPS PINler veri tabanlarından alınan MAC adresleri ve MAC adreslerine göre PIN hesaplayan algoritmalar ile hesaplanır.

Genellikle WPS protokolüne açık olan kablosuz ağ sayısı çok azdır. WPS WPA Tester Premium ile kendi erişim noktanızı test ettikten sonra WPS protokolüne açık olduğunu fark edebilirsiniz. Böyle bir durum olursa özelliği kapatmanızı öneririz. WPS WPA Tester Premium uygulaması birden daha fazla mod ile Wi-Fi ağlarını test etmenizi sağlar. Örnek verecek olursak bruteforce modu bunlardan birisidir. sağlar.


WPS WPA Tester Premium apk; 2014 tarihinden bu yana Google Play Store’ da bulunan uygulama aldığı sürüm güncellemeleriyle eski sürümlerine göre hep daha iyi bir uygulama olmuştur. Gelişen Dünya şartlarına uyum sağlamayı başarmıştır. Geliştirici Sangiorgi Srl’in 2023 yılında yayınladığı yeni sürüm ile uygulama günümüz şartlarında da Wi-Fi ağlarını güvenlik yönünde test edilebiliyor.

Bu noktada Root(kök) atılan telefonlarda kaydedilmiş kablosuz ağ şifrelerinin de görüntülenmesini sağlıyor. Google Play Store ’da 50.000.000’dan fazla indirmesi olan uygulama; büyük bir beğeni toplamış ve yüksek bir oy ortalamasına sahip olmuştur. WPS WPA Tester Premium uygulaması eski veya günümüz daha yeni modemlerinin MAC bilgilerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Truecaller Pro APK başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

724indir.com güvencesiyle ücretsiz olarak indirip kullandığınızda Wi-Fi ağınızın ne kadar güvende olduğunu görüp, ona göre güvenlik güncellemesinde bulunabilirsiniz. Ancak tekrar hatırlatmak gerekirse Root kullanan telefonlarda daha fazla özelliği aktif şekilde kullanabilirsiniz.

Nasıl Kurulur?

Root kullanmayan telefonlar için kuruluma geçmeden önce izlemeniz gereken birkaç adım var. Dosya indirildikten sonra Ayarlar ’dan Güvenlik kısmına girip, orada bulunan Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğine gelerek, oradan bilinmeyen kaynakları etkinleştirebilirsiniz. Bunun ardından indirdiğiniz dosyaya tıklayarak kurabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu bittikten sonra tekrar Ayarlar ’dan Güvenlik kısmına gelip, Bilinmeyen kaynakları kapatmanız güvenlik açısından önerilir. Root kullanılan telefonlarda indir seçeneğine tıklayarak indirebilir ve kurabilirsiniz.

WPS WPA Tester Premium Apk Mod İndir

indirme liki

Wps Wpa Tester Premium Apk

İndirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.