Oyun HileleriAksiyonOyun İndirStrateji

Zero City Apk

Yüksek Hasar Hileli Mod İndir

Zombilere karşı amansız bir mücadele de komutanlık görevi seni bekliyor. Bir grup savaşçıyla birlikte zombilere karşı bulabildiğince silahlarla mücadele edecek, virüs bulaşmamış bir grup insanla birlikte üs inşa etmek, güçlendirmek ve daha birçok özellik Zero City de gerçekleştirebileceksin. Zero City APK hileli mod indirerek saatlerce sürecek bir maceranın kapılarını açacak, zero city apk silah hilesi ve hasar hilesi ile de zombileri kolaylıkla yok edebileceksin. Yüksek kalitedeki grafiklerle zero city oyunu hilesi de bulunan oyunu mutlaka denemelisin.

Zero City Apk Özellikler

  • Sığınak İnşaatı ve Yönetimi

Sağ kalan bir grup insanlar birlikte inşaat yapıp, geliştirmeler sayesinde zombilerin içeriye girmemesini sağla. Senin komutandaki işçilere inşaat yapmaları için kontrolü sağla. Unutma sığınak savunma yapabilmek için gerekli. Farklı stratejiler deneyip düşmanların saldırılar meydan oku.

  • Kentteki Sağ Kalan İnsanlar

İnsanlara yeni beceriler kazandırıp, etkili güçlendirmeler yapabilirsin. Az sayıdaki sağ kalan insanlarla nu savaşı kazanmalısın.

  • Silahları Yönet

Zombilere karşı sağ kalan insanları silahlandırıp, teçhizat ile donatarak mücadele edebilecek seviyeye getirmelisin. Böylece senin komutalarınla gerekli müdahaleyi yapmalarını kolaylaştırabilirsin.

  • Multiplayer Moduyla Çok Oyuncu Deneyimi

Çok oyunculu mod ile başka sığınaklara baskın düzenleyip, kontrolün kimde olacağını belirleyebilirsin. Arena turnuvasına katılıp gerçek oyuncuların ne kadar güçlü olduklarını keşfedebilir, kendi gücünü test edebilirsin.

Zero City  Oyundan Görüntüler

zero city mod apk hileli indir    zero city hileli indir    zero city apk hileli indir

Zero City Tanıtım Videosu

Zero City Bilgiler

Versiyon: 1.13

Boyut: 79 MB

Tür: Aksiyon, RPG

Gerekli Android Sürümü: 4.4 ve Sonrası

Google Play: >>>

Zero City Mod Apk Özellikleri

Zero City zombileri tek vuruşta öldürme hilesi bu sürümde bulunmaktadır.

Savunma yapabilmen için gelişmiş özellikler.

Zero City APK İndir

Zero City Hileli Mod Apk İndir

indirme liki

Zero City APK

Zero City Nasıl Kurulur / Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.