AksiyonMacera

Zombie Catchers Apk İndir

1.29.5 Sınırsız Para Hileli

Zıpkın tüfeğiyle zombilere savaş açmak, amansız bir mücadelede kendini bulmak ister misin?

90’dan fazla ülkede toplamda milyonlarca indirilen Zombie Catchers apk en son sürümüyle sizlerle! Kahramanlarımız A.J ve Bud dünyayı zombilerden kurtarmak, tekrar güvenli bir alan sağlamak için tüm zombileri avlamak için yola çıkıyor bu yolculuğa sen de katılmak ister misin?

zombie catchers android apk indir
zombie catchers android mod zıpkınla

Sadece tüfek değil çeşitli tuzaklar kurarak zombileri avlayacak ve aynı zamanda para kazanacaksın. Zombilerin olduğu yeni yerler keşfet ve zombileri işleyip, karlı içeçeceklere dönüştüreceğin eşsiz zombileri avla.

Büyük boss zombi canavarları bul ve uçan geminden zıpkınla avlayıp, yakala. Plütonyum ihtiyacını düşünme, size sunduğumuz Zombie Catchers Mod Apk ile sınırsız para ve plütonyum sayesinde ihtiyacı için kaynak aramana gerek yok böylece oyunun tadını çıkarabileceksin. İnternet bağlantısı istemeyen bu oyunda günlük mücadelelere katıl ve daha çok zombi avla. Yer altı laboratuvarında yeni ürünler geliştirme de yapabilirsin.

zombie catchers indir
zombi yakalama sitesi

Zombie Catchers’da oyunun amacı zombi avcısı AJ’ ye yardım etmek. Zombie Catchers’de farklı farklı zombi çeşitleri bulunmaktadır. Bazıları çok saldırgan bazıları avlanması çok kolay şekildedir. Unutmamanız gereken zombilerin gürültüye çok duyarlı olmalarıdır. Kapalı alandaki içerisindeki zombileri çıkarıp yakalamak için bazı yemler kullanmalısın. Saklanıp zombilerin çıkmasını bekleyecek sonrasında kurduğun tuzaklara düşürüp avlamanın keyfini çıkarabileceksin. Av sırasında bazen korku yaşayabilirsin nedeni ise zıpkın tüfeğinin mermi doldurulmasının uzun sürmesidir. Doğru zamanda doğru atış yapmalısın. Mümkün olduğunca çok zombi yakalamanız için sinsi tuzaklar kurup, saklanmalısın.

zombie catchers mod apk indir
Zombi Yakalama mod oyunu apk

Silah Yükseltme

Kullandığınız silahın daha yüksek menzilde ve daha güçlü olmasını istiyorsanız ve güçlü zombilere karşı etkili silahlarınızın olması gerektiğini biliyorsanız silahınızın son aşamada en güçlü şekilde olmasını isteyebilirsiniz. Size sunduğumuz sınırsız para ile silahlarınızı en son seviyeye getirebileceksiniz. Şunu da söyleyelim başlangıçta sadece zıpkın tüfeğiyle başlıyorsunuz sonrasında sınırsız para, altın ve plütonyum sayesinde sonraki bölümlerde tüm silahları açıp, yükseltebileceksiniz.

Kolay Kontrol

Oyunun kontrolleri basit ve kolaydır. Karakterin hareketlerini kontrol etmek için sağ tarafta yön tuşları mevcuttur. Diğer tarafta ise yem atma, ateş etme gibi butonları kullanacaksınız. İhtiyacın olan tek şey nişan almak ve ateş etmektir.

Keyifli bir macera hazır mısın?

Zombie Catchers Apk Özellikleri

Boyut 75 MB
Mod Özellikleri Para, Plütonyum
En son sürüm 1.29.5
Gerekli Android Sürümü Android 4.1 ve üstü

Zombie Catchers Apk Mod İndir

indirme liki

Apk İndir

Zombie Catchers Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı açmadan önce telefonunuzu bilinmeyen kaynaklardan dosya kurulum seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Ayarlar –  Güvenlik-  Bilinmeyen Kaynaklar kısmını aktif edin. Sonrasında indirdiğiniz dosyaya tıklayıp kurun. Son olarak tekrar Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar a girip etkinleştirdiğiniz bilinmeyen kaynaklar özelliğini kapatarak işlemi tamamlayın. (Bilinmeyen kaynaklar özelliğini uygulama yükledikten sonra kapatmanız güvenlik açısından önemlidir.)

Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.