Program İndirMobil Uygulama İndir

Zoom Cloud Meetings Pc İndir

Zoom Cloud Meetings Pc, aslında toplantı programı olarak kullanılsa da, zaman zaman uzaktan eğitim ve özel dersler için de kullanılmaktadır. ZOOM Cloud Meetings uygulaması, insanların sokağa çıkmadığı şu günlerde binlerce öğrenci ve öğretmen tarafından kullanılmaya başlandı. Dünya genelinde yapılan düzenlemeler ile toplantılar da evlerden, Zoom Cloud programı sayesinde yapılmaya başlandı.

Bu içeriğimizde sizlere Zoom Cloud programı hakkında bilgi vereceğiz. Zoom Cloud uygulaması nedir, nasıl kullanılır ve Zoom Cloud programı ücretli midir?

Zoom Cloud Uygulaması Ücretli Midir?

Zoom Cloud uygulaması – programı, birden fazla plana sahiptir. Kısıtlı özellikler ile ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat ek özelliklere ihtiyacınız olursa, belirli bir miktarda ödeme yaparak tam sürüme geçiş yapabilirsiniz. Pro plan aylık 14.99 Dolar, Business plan aylık 19.99 Dolar, Enterprise plan ise 29.99 Dolar fiyatında.

zoom cloud meetings

Zoom Cloud Meetings Bilgisayara İndir

indirme liki

Zoom Cloud Meetings bilgisayar indir bağlantısı üzerinden; ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra ek özellikler satın almak isterseniz, üyelik tipinizi yükseltebilirsiniz.

Zoom uygulamasını indirmek için; Zoom Cloud Meetings İndir yazısına tıklayın.

torrent indir

  • Ekranın sağ üst kısmında yer alan “SIGN UP, IT’S FREE” yazısına tıklayın.
  • Ardından ekrana çıkan panelden, bilgilerinizi doğru alanlara girin ve onaylayın.
  • Bu işlemlerin ardından program, bilgisayarınıza indirilecektir.
  • Ardından giriş yaparak, dilediğiniz zaman diliminde kullanmaya başlayabilirsiniz.
zoom cloud meetings
zoom cloud meetings

Zoom Cloud Meetings Android İndir

Zoom uygulamasını Android işletim sistemli telefonunuza indirmek için; öncelikle Zoom Android bağlantısına tıklayın.

  • Açılan sayfadan uygulamayı telefonunuza indirin ve ana sayfadan gerekli bilgilerinizi girerek kaydolun.
  • Bunun ardından, istediğiniz grup toplantısına ya da derse katılabilirsiniz.

zoom cloud meetings

Zoom Cloud iPhone İndir

Zoom uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarında da kullanılabilmektedir.

  • Bunun için yapmanız gereken tek şey; AppStore’a girerek Zoom Cloud Meetings yazmanız olacaktır. AppStore’da ilgili uygulamayı bulduktan sonra; telefonunuza ya da tabletinize indirerek kullanabilirsiniz.
  • Uygulamayı indirdikten sonra; üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Basit üyelikler tamamen ücretsiz olsa da, uygulama planını yükseltmeniz ücretli olacaktır.

zoom cloud meetings

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”ZOOM Meetings uygulaması nasıl kullanılır?” answer-0=”Zoom uygulamasını kullanmak için yapmanız gereken tek şey; uygulama kurulumunu tamamladıktan sonra ana sayfa üzerinden bir canlı yayın açmanız ya da var olan bir canlı yayına katılmanızdır. ” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”Zoom Programı Ücretli Mi?” answer-1=”Zoom Programı, ücretli versiyonlara – üyeliklere sahip olsa da; temel kullanıcılar için ücretsizdir. ” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”Zoom İndir PC” answer-2=”Zoom programını bilgisayarınıza indirmek için, içerikte yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]
Kırık Link Bildiriminde Bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Merhaba, Sitemiz masraflarını reklamlardan karşılayabilmektedir. Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.